Płynność rozszerza rozwiązanie boczne sprzedawane z nowymi wynajmami z Flextrade, Ion Markets i Fidessa

Główna » Sprzedaj stronę » Płynność rozszerza rozwiązanie boczne sprzedawane z nowymi wynajmami z Flextrade, Ion Markets i Fidessa
Wysłany przez:
forex-generator

Cloud-Native New York-oparty dostawca platformy, płynność, rozszerzył swoją firmę ze strony sprzedaży z dodatkiem trzech nowych wynajmu.

TRIO wzmocni rozwiązanie LBX płynności, który oferuje oparte na chmurze i zarządzaniu wykonawczym i zgodność narzędzi raportowania do strony sprzedaży.

Wśród nowych zatrudnia jest Brian Cabra, który został mianowany wiceprezesem wdrożeniom po ostatnio służąc na rynkach jonów przez ostatnie sześć lat, a kto będzie odpowiedzialny za wdrażanie i zarządzanie dostawczem Dojazdowników LBX do Brokera.

Obok wizyty w Cabra, Ryan Stancy dołącza do płynności jako wiceprezesa zarządzania produktami po spędzaniu ostatnich 22 lat w Fidessa i Ion, zgłaszającym dyrektor operacyjny Savant Chatterjee, który również dołączył do Spółki w zeszłym roku.

gdzie indziej, Terrence Cheung został mianowany wiceprezesem zarządzania produktem po handlu z Flextrade, gdzie ostatnio służył jako wiceprezes i menedżer produktów sprzedawców.

płynności powiedział, że trzy spotkania dołączyły na czas wzrostu w swojej bazy klientów sprzedaż.

“Wśród dojrzewania i wzrostu naszego rozwiązania dla brokerów sprzedaży, kontynuując dodawanie doświadczonych profesjonalistów, którzy mają umiejętność ustawioną na stałych ulepszeń platformy, stała się priorytetem”, powiedziała Chatjee.

“jest to ekscytujące Czas dla naszej działalności, ponieważ widzimy coraz więcej brokerów zwrócić się do ramy płynności w celu rozwiązania złożonego przepływu pracy i problemów operacyjnych przy jednoczesnym zmniejszeniu całkowitego kosztu własności. ”

Nowe spotkania pokrywają się z okresem znacznego wzrostu płynności, który widział, że firma sprawia, że ​​wiele wyższych wynajmuje w ciągu ostatniego roku.

W zeszłym miesiącu James Baxter został mianowany Jako szef globalnej sprzedaży kup-bocznej, która nastąpiła po powołaniu Ministra Stephanie jako dyrektora zarządzającego usługami łączności w marcu ubiegłego roku. Ponadto Frank Kost został mianowany szefem rozwoju biznesu po stronie sprzedaży.

Post płynność rozszerza rozwiązanie boczne sprzedaży z nowymi wynajmami z Flextrade, rynki jonowe i Fidessa pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*