\”Po prostu czułem, że czas jest odpowiedni”: Blackrock wstrząsa globalnym zespołem handlowym

Główna » Kup stronę » \”Po prostu czułem, że czas jest odpowiedni”: Blackrock wstrząsa globalnym zespołem handlowym
Wysłany przez:
forex-generator

To był wielki miesiąc dla największego na świecie kierownika aktywów. Blackrock wstrząsa swoim kierownictwem wyższego szczebla w najbardziej znaczącej przetasowi, jaką firma widziała od dłuższego czasu, a czasy, zdecydowanie zmieniają się. Handel przemawiał wyłącznie do globalnego szefa handlu Supurna Vedbrat o nadchodzącym przejściu.

Nowa ERA

W niedawnej wewnętrznej notatce, widzianej przez handel, dyrektor generalny Blackrock, Larry Fink i prezydent Rob Kapito ogłosili szerokie zmiany w strukturze kierownictwa wyższego szczebla, które, ich słowy, “podniesie głosy i liderzy, którzy będą prowadzić liderzy, którzy będą prowadzić Sukces Blackrock w nadchodzących latach ”.

Największą zmianą jest stworzenie nowej Globalnej Grupy Rynków BlackRock (BGM), prowadzonej przez byłego szefa zasobów ludzkich Manish Mehta. Nowa grupa obejmie globalny dział handlu firmy zajmujący się globalnym działem firmy. , wraz z pożyczkami i płynnością papierów wartościowych (prowadzone przez Roland Villacorta); finansowanie i zarządzanie bilansami/zasobami finansowymi (prowadzone przez Matta Thomasa); indeks stały dochód (który pozostanie częścią obecnej grupy zarządzania portfelem (PMG), a także będzie częścią BGM, kierowanej przez Alexa Claingbulla jako szefa stałego dochodu i szefa LDI, który wspólnie zgłosi Rich Kushel i Mehta) ; ETF Rynki i inwestycje indeksowe (kierowane przez Samary Cohen, EII CIO, który wspólnie zgłosi Salim Ramji i Mehta); oraz Global Markets Relations Management (prowadzony przez Petera Leiga).

W szczególności obecny globalny szef handlu BlackRock, Supurna Vedbrat, ma zostać zastąpiony przez długoletni BlackRock Stalwarts Dan Veiner i Jatin Vara, którzy wkroczą jako współprzewodniczący globalnego handlu Supurna tutaj.

“Dan, który obecnie prowadzi handel o stałym dochodzie, a Jatin, który obecnie prowadzi rynki międzynarodowe i wschodzące Trading, odegrał kluczowe role w Supurna w budowaniu zespołu i uczynieniu go generatorem wydajności dla klientów, którym jest dzisiaj ” – powiedział Fink i Kapito. “Supurna powiedziała nam, że uważa, że ​​to przejście jest właściwą okazją dla Dana Veinera, Jatina Vara i nowej generacji liderów handlowych, aby posunąć się na platformę”.

“Supurna powiedziała nam, że uważa, że ​​to przejście jest właściwą okazją dla Dan Veiner, Jatin Vara i nowej generacji liderów handlowych, aby posunąć się na platformę.

Długo czas nadchodzący

Vedbrat, który prowadził globalną funkcję handlową firmy w pojedynkę przez Covid i przez ostatnie pięć lat-i współczesny przez ostatnie cztery lata “bez przerwy”, po raz pierwszy podniesiony Możliwość zrobienia czegoś innego z kierownictwem wyższego szczebla około sześć miesięcy temu, więc pomysł był trochę czasu. Do handlu w tym tygodniu na temat jej planów wyjazdu. “Mój mózg jest najbardziej kreatywny, gdy rynki się zmieniają. Po prostu czułem, że czas jest odpowiedni, aby przekazać pałkę następnego zestawu liderów i rozpocząć następny rozdział mojego życia” – ujawniła.

“Mój mózg jest podłączony do najbardziej kreatywnego, gdy rynki się zmieniają. Po prostu poczułem, że czas jest słuszny, by mijać pałkę ”.

“Zawsze miałem wieloletni plan sukcesji, który regularnie aktualizuję, więc z perspektywy talentów mam zaufanie, że grupa handlowa będzie nadal najlepsza w klasie. Twój zespół jest tak dobry, jak dobry Talent, w którym trenujesz i inwestujesz. Jatin i Dan zostali przygotowani do podjęcia tej roli: są więcej niż gotowi i jestem pewien, że wykonają świetną robotę. ”

Chociaż jej data wyjścia nie została jeszcze potwierdzona, jest podekscytowana zarówno przyszłością Dziedzictwo, które zostawia.

“Kiedy dostaniesz świeżą krew i nowe osoby, otrzymasz nowe pomysły. Plan przejścia jest mój plan, który był dla mnie ważny- zostawić wszystko”, powiedziała Trade.

Patrząc w przyszłość

Więc co dalej z jedną z najbardziej wpływowych postaci w branży? .

Jednak na horyzoncie znajduje się wiele przyszłych ścieżek: w tym możliwość opracowania funduszu inwestycyjnego skoncentrowanego na kobietach obejmującego wszystkie wymiary – na przykład zdrowie, edukacja, biotechnologia – wszystko, co wpłynie na pozytywny wynik dla kobiet. Inne opcje obejmują siedzenie w zarządzie firm publicznych lub prywatnych oraz zaangażowanie w projekty i strategie promujące Wzrost indyjskich rynków kapitałowych w ciągu następnej dekady.

trwałe dziedzictwo

Zostawia za sobą zespół handlowy, który z pewnością odczuwa jej stratę. W osobnej wewnętrznej notatce wydanej przez Roba Kapito i widzianego przez handel powiedział: “Zapamiętamy ją nie tylko do przygotowania nowej generacji liderów, ale do rozwoju talentów, które rozwinęły inne zespoły w naszej firmie. ” My my Zapamięta także jej zaangażowanie w innowacje i głębokie zrozumienie ewoluujących rynków oraz tego, jak stworzyła najlepszą w swojej klasie globalną organizację handlową dla BlackRock.

“Handel to znacznie więcej niż składanie zamówień na zakup lub sprzedaż. Supurna pomogła nam zbudować lepszy zespół i lepszy proces”.

“Handel to znacznie więcej niż składanie zamówień kupna lub sprzedaży. Supurna pomogła nam zbudować lepszy zespół i lepszy proces. Za wszystko, co zrobiła dla firmy i jej klientów, dziękujemy Supurna i życzę jej wszystkiego najlepszego w tym, co będzie dalej ”.

dla samej Vedbrat, nadszedł czas, aby uporządkować jej biurko, spakować rośliny i przepłynąć pałką. Ale proces powinien być zarówno prosty, jak i szybki – w wyniku lat starannego przygotowania.

“Prowadzę całkiem czystą książkę, więc zmiana nie powinna być zbyt skomplikowana”, powiedziała w handlu. “Chcę się upewnić, że przejście jest płynne i powinno zostać ukończone w nadchodzących tygodniach”.

, okaże się, że kierunek, w którym nowi współściwy przyjmą firmę – ale w celu uzyskania dalszych informacji… obserwuj tę przestrzeń.

Post “Poczułem, że czas jest odpowiedni”: Blackrock wstrząsa swoim globalnym zespołem handlowym pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*