Poziom ATS Dark Pool i Luminex Block Venue Complete

Główna » Systemy obrotu » Poziom ATS Dark Pool i Luminex Block Venue Complete
Wysłany przez:
forex-generator

Niezależnie prowadzili nam akcje Segregaty Side-Side Dark Pool, Poziom ATS i Blokada Blokada Blokada, Luminex Trading & Analytics, ukończył połączenie.

Parem potwierdziła swoje intencje do scalenia we wrześniu ubiegłego roku, wkrótce po nabyciu Nasdaq nabył stawkę mniejszościową na poziomie ATS w sierpniu, dołączając do istniejących inwestorów Bank Ameryki, Citi i Fidelity.

Dwa miejsca będą działać jako dwa odrębne alternatywne systemy handlowe (ATS) w ramach jednego dyrektora bokera i naczelnego dyrektora naczelnym, Whit Conary, został nazwany dyrektorem dyrektorowym kombinowanego podmiotu.

“Zakończenie naszego połączenia jest ważnym krokiem w naszym trajektorii wzrostu i ciągłego rozwoju korporacyjnego. Jestem podekscytowany nowymi możliwościami, w którym ta strategiczna kombinacja pozwoli nam doprowadzić do procesu handlowego” – powiedział Conary “. Jesteśmy zdeterminowani przynieś nasze klientów kupno i sprzedawców Innowacyjna platforma z głęboką płynnością, niezrównany dostęp do rynku i jakość usług. ”

obok spotkania Conary Scalona firma wyznaczyła szefa strategii na poziomie ATS, Stephen R Mele, aby przyjąć tę samą rolę w nowej firmie, szefa produktu Luminexa, David Hagen, jako jego główny oficer produktu i Michael Stupay jako jego główny finansowy oficer, między innymi.

Kilka głównych instytucji zainwestowało w alternatywne systemy handlowe w ubiegłym roku, ponieważ Dark Trading Market Share nadal wzrasta, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii w świetle zwolnionych zasad wokół nie ujawnionego obrotu Post-Brexit. Najnowszy był Market Market London, Markets XTX, który również uruchomił akcje w USA w ubiegłym roku, XTX Direct, z Barclays jako jednego z pierwszych potwierdzonych partnerów brokerowych.

Poster na poziomie ATS Dark Pool i Luminex Block Venue Completed Ferger pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*