SBI rozszerza partnerstwo SmartTrade dla handlu instrumentami pochodnymi Crypto

Główna » Sprzedaj stronę » SBI rozszerza partnerstwo SmartTrade dla handlu instrumentami pochodnymi Crypto
Wysłany przez:
forex-generator

Japonia SBI rozszerzyła długoletnie partnerstwo z elektronicznymi dostawcą usług handlowych SmartTrade Technologies, aby wzmocnić operacje handlowe pochodne Crypto.

SmartTrade będzie współpracować z rynkiem płynności SBI w celu wspierania działań handlowych Crypto pochodnych, a dostawca płynności FX i instrumentów pochodnych przeniesie swój obiekt handlowy do centrum danych dostawcy Tokio.

Rozszerzone partnerstwo następuje zgodnie z decyzją SBI w 2013 r. W celu wdrożenia platformy płynności SmartTrade dla łączności, agregacji i próby kolejności inteligentnych. Trzy lata później SBI dodały moduły cen i dystrybucji, aby rozwijać swoją działalność poza Azją i rozszerzyć rezerwy płynności w Azji.

“Z przyjemnością rozwijamy ten związek, ponieważ coraz częściej pracujemy, aby sprostać naszym klientom rosnące wymagania i pragnienie handlu w wielu różnych walutach cyfrowych. SmartTrade był najlepszy rodzaj partnera – jeden, który dostosowuje się do biznesu, wspierając naszą zmianę i wzrost, “Skomentował dyrektor wykonawczy SBI Morimoto na rynku płynności SBI.

Wcześniej W tym roku Lombard Odier wdrożył platformę płynności dla agregacji płynności i routingu inteligentnego zamówienia. System podłączony instytucję za pomocą 130 dostawców płynności dla punktów FX, do przodu, NDFS, opcji i metali szlachetnych.

SmartTrade rozszerzył płynność w 2018 r. W celu uwzględnienia łączności z głównymi wymianami kryptokrądowymi. Ekspansja umożliwiła klientom instytucjonalnym do przeglądania zagregowanej płynności kryptograficznej, składania zamówień i zarządzania algorytmami.

“Ten bezprecedensowy i lotny rok wykazał potrzebę wysokiej wydajności infrastruktury handlowej zdolnej do wytrzymania wszystkich okoliczności” – powiedział David Vincent, dyrektor generalny SmartTrade Technologies. “Dzisiejsze ogłoszenie jest głosowaniem, że będziemy kontynuować Z naszymi klientami, aby zapewnić im infrastrukturę, którą muszą odnieść sukces. ”

Post SBI rozszerza partnerstwo SmartTrade na handel pochodnych Crypto pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*