Scott Bradley najnowszy odejście seniorów w ponownej strukturze LSEG

Główna » Systemy obrotu » Scott Bradley najnowszy odejście seniorów w ponownej strukturze LSEG
Wysłany przez:
forex-generator

Scott Bradley stał się najnowszym wyjazdem seniorów w londyńskiej grupie giełdowej (LSEG), ponieważ miejsce handlowe chce uprościć swoje przywództwo w klasach aktywów, handel może ujawnić.

Opuści LSEG pod koniec tego roku.

Wymiana po raz pierwszy przeniosła się do FX na początku 2021 r. W ramach przełomowego 27 miliardów dolarów przejęcia refinitiv, a także do dziedziny aktywów cyfrowych podczas przejęcia dostawcy technologii handlowych, Tora, na początku 2022 r. Wyjście Bradleya po odejściu dr Roberta Barnesa, dyrektora generalnego w Turquoise, zostało również ogłoszone na początku tego miesiąca. Ma opuścić LSEG pod koniec tego roku po dziewięciu latach z grupą wymiany. LSEG potwierdził odejście Bradleya, ale odmówił dalszego komentarza na temat restrukturyzacji.

Bradley był z grupą wymiany Sześć lat, dołączając jako szef sprzedaży, marketingu i globalnego rozwoju biznesu, na rynki dodatkowe gotówki i turkus w 2017 r.

objął swoją najnowszą rolę szefa sprzedaży i dystrybucji platform w handlu papierami wartościowymi w LSEG w maju 2021 .

Przed dołączeniem do LSEG, Bradley pełnił kilka starszych ról w Instinet, w tym jako szef sprzedaży EMS i Analytics dla EMEA. Wcześniej spędził również 11 i pół roku, służąc w role skoncentrowanym na handlu elektronicznym, algorytmicznym i programowym oraz handlu sprzedażą w ITG, Goldman Sachs, Bear Stearns & Company, JP Morgan i Nomura.

Post Scott Bradley najnowszy odejście seniorów w ponownej strukturze LSEG pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*