Systemy zarządzania ryzykiem sprzedaży wymagają przeglądu, znajduje nowy raport

Główna » Sprzedaj stronę » Systemy zarządzania ryzykiem sprzedaży wymagają przeglądu, znajduje nowy raport
Wysłany przez:
forex-generator

Ostatnie badanie przeprowadzone przez ACuiti, przeprowadzone we współpracy z Sterling Trading Tech, wykazało, że zarządzanie ryzykiem po stronie sprzedaży wymaga aktualizacji w celu konsolidacji systemów i włączenia zwiększonego znaczenia marży do obliczeń ryzyka.

Badanie, w którym badano 55 banków i brokerów-dealerów na całym świecie, wykazało, że rozdrobnione starsze systemy ryzyka utrudniają zdolność firm do reagowania na zwiększoną zmienność na rynkach globalnych.

ACuiti zauważył, że obecne niestabilne warunki zmuszają producentów rynku do bardziej czujności w zakresie zbierania połączeń z marginesem i że istniejąca infrastruktura musi zostać zaktualizowana w większości branży.

Dane z ankiety wykazały, że 73% respondentów stosowanych między dwoma a pięcioma systemami ryzyka, wykazując obciążenie i złożoność starszej infrastruktury, którą firmy przyjęły przez lata.

Badanie wykazało również, że firmy są coraz częściej wychodzą zsynchronizującej się z wieczną dynamiką rynku, z 64% respondentów zajmuje ponad tydzień w celu wdrożenia zmian w polityce ryzyka i marży w swoich systemach.

Komitet Ryzyka Zmiany w parametrach opóźniają się wymagania w czasie rzeczywistym na rynki obecnego dnia.

Patrząc na poprawę wydajności, 78% respondentów stwierdziło, że uważa, że ​​bardziej dynamiczna polityka ryzyka i marży pomogłaby ogólnej konkurencyjności.

“Starsza infrastruktura zgromadziła się w firmach sprzedających na przestrzeni lat poprzez przejęcia i wyciszone linie biznesowe”, mówi Ross Lancaster, szef badań w Acuiti.

“Doprowadziło to do kosztownego i uciążliwego operacji, które często nie udają się na utrzymanie tempa. Z wymaganiami klientów dotyczących strategii handlowych między asertami i przegapienie wydajności operacyjnej większej konsolidacji i nadzoru w czasie rzeczywistym. ”

ACuiti zauważa, że ​​starsza infrastruktura często staje się tak osadzona w firmach, które Nawet jeśli chcą to przeglądać, wyzwania operacyjne są zbyt duże. Wymagane będą pomysłowe rozwiązania, które mogą w pokładzie nowych modeli ryzyka, jednocześnie unikając kosztownych i wyciągniętych okresów integracji.

Systemy zarządzania ryzykiem po sprzedaży wymagają przeglądu, stwierdzono, że nowy raport pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*