Trade 2021 Algorithmic Trading Survey rozpoczyna

Główna » Kup stronę » Trade 2021 Algorithmic Trading Survey rozpoczyna
Wysłany przez:
forex-generator

Institutional inwestorów i zarządzających aktywami są zaproszeni do oceny cech i możliwości swoich dostawców algo w 2021 Trade Algorithmic Trading Survey.

Teraz w 14 roku, TRADE 2021 Algorithmic Trading Survey będzie na żywo do udziału po stronie kupna do 26 lutego, z “Long-only” i “Fundusz hedgingowy” wyniki mają być zawarte w wiosennych i letnich wydaniach magazynu TRADE, odpowiednio. Zachęcamy dostawców handlu algorytmicznego do wspierania uczestnictwa klientów.

Trade nawiązała współpracę z globalną firmą badawczą i doradczą Aite Group, aby opracować analizę wyników badań i szczegółowy raport badawczy oparty na 10 latach historycznych danych z badania, które są teraz dostępne dla uczestników rynku do zakupu.

Badanie przyniosło w 2020 r. kilka intrygujących tematów, a wyniki od dawna sugerują, że dostęp do ciemnych basenów i płynność pozostaje kluczowym punktem zainteresowania dla zarządzających aktywami, podczas gdy fundusze hedgingowe wykorzystały algorytmy w celu zmniejszenia wpływu na rynek.

Średni wynik ankiety przeprowadzonej w 2020 r. wśród respondentów długoterminowych wyniósł 5,71 – nieznaczny spadek średniego wyniku w stosunku do roku poprzedniego o 5,74, ale wzrost w stosunku do średniego wyniku z 2018 r. wynoszący 5,60.

Natomiast średni wynik respondentów z funduszy hedgingowych w badaniu w 2020 r. wyniósł 5,77, co nieznacznie więcej niż średni wynik badania z 2019 r. wynoszący 5,72. Chociaż wskazuje to, że przemysł poczynił postępy w zakresie jakości wykonania, nadal istnieje pole do poprawy. 

Aby wziąć udział w ankiecie, kliknij tutaj. Pełne wyniki 2020 Algorithmic Trading Survey można przeglądać tutaj, a wyniki funduszy hedgingowych można tutaj.

Post Trade 2021 Algorithmic Trading Survey uruchamia pojawił się jako pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*