TradeWeb uruchamia usługi cenowe w zakresie obligacji komunalnych w USA

Główna » Systemy obrotu » TradeWeb uruchamia usługi cenowe w zakresie obligacji komunalnych w USA
Wysłany przez:
forex-generator

Elektroniczna platforma handlowa TradeWeb Markets wprowadziła nową usługę rynkową opartą na sztucznej inteligencji, która oblicza dzienne ceny obligacji komunalnych za pomocą uczenia maszynowego i zastrzeżonych danych.

Nazwana AI-PRICE TradeWeb, usługa początkowo zapewni ceny na koniec dnia za około 880 000 papierów wartościowych i niestandardowych portfeli, pochodzących z danych opublikowanych przez Municipal Securities RuleMing Board (MSRB) oraz poprzez działalność handlową na platformie TradeWeb. TradeWeb planuje rozszerzyć usługę, aby później obliczyć aktualizacje cen śróddziennych.

Według danych MSRB TradeWeb tylko 1,9% bez podatku stałych obligacji miejskich handlowanych codziennie w marcu w marcu tego roku, pomimo w sumie 4 bilionów dolarów. TradeWeb powiedział, że jego nowa usługa odnosi się do tego stosunkowo niskiego obrotu, a następnie poprawiając odkrycie cen poprzez wytwarzanie poziomów cenowych niezależnie od tego, jak często Obligacje te handlują.

“PRICE AI-PRICE reprezentuje następną granicę w stosowaniu danych, aby pomóc w zwiększeniu wydajności rynków”, powiedziała Lisa Schirf, dyrektor zarządzający, globalna szef strategii danych w TradeWeb.

“Współpracowaliśmy z klientami, gdy opracowaliśmy to narzędzie, Cieszymy się, że możemy zaoferować zwiększoną przejrzystość, dostępność i niezawodność klientom, którzy handlują i inwestują na rynek obligacji komunalnych. ”

Nowa usługa rozszerza się na istniejące inwestycje TradeWeb zaprojektowane w celu rozwinięcia handlu obligacjami komunalnymi, w tym współpracy ze specjalistą od oprogramowania o stałym dochodzie, InvesterTools, pod koniec 2019 r., Aby pomóc w kierowaniu elektronicznym handlem w tej przestrzeni.

Jego konkurenci szybko zrobili to samo, a Marketaksess potwierdza plany nabycia centralnego miejsca elektronicznego dla brokerów i dealerów międzykopiącowych, Munibrokers, pod koniec 2020 r. W celu rozszerzenia handlu obligacjami komunalnymi Service

“Rynek obligacji komunalnych jest gotowy do dalszej elektronizacji, a usługa ta stanowi potężny krok naprzód, zapewniając naszym klientom zwiększone odkrycie cen”, powiedział John Cahalane, dyrektor zarządzający, szef TradeWeb Direct.

”AI-PRICE W przypadku obligacji komunalnych zoptymalizuje doświadczenie handlowe naszych klientów i poprowadzi rynek obligacji komunalnych do nowej ery innowacji. ”

Post TradeWeb uruchamia amerykańską obligację gminy sztucznej wyceny wyceny wyceny sztucznej inteligencji pojawiła się po raz pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*