TS Wyobraź sobie, że zwiększa obecność w Ameryce Północnej z nowym biurem w Montréal

Główna » Technologia » TS Wyobraź sobie, że zwiększa obecność w Ameryce Północnej z nowym biurem w Montréal
Wysłany przez:
forex-generator

TS Imagine rozszerzył swoją obecność w Montréal w Kanadzie o dodanie nowego biura w celu zwiększenia działalności w Ameryce Północnej i zwiększenia międzynarodowego rozwoju.

Założona w ubiegłym roku, TS Imagine jest wynikiem połączenia między ekranem handlowym a oprogramowaniem Imagine firmy Francisco Partners.

Niedawno połączony podmiot oferuje kompleksową platformę oprogramowania handlowego i zarządzania portfelem, łącząc menedżerów inwestycji z brokerami, bankami i giełdami.

Firma po raz pierwszy otworzyła swoje centrum rozwoju Montréal w 2019 r.

składający się z ponad 50 pracowników, którzy opracowują oprogramowanie i analizują dane na platformie firmy, nowe biuro pozwoli TS Imagine Zespół, który będzie nadal rozwijać.

Firma stwierdziła, że ​​aktywnie rekrutuje, aw samym H1 tego roku TS Imagine zatrudniła dodatkowe 100 pracowników.

“Od otwarcia naszego biura w mieście trzy lata temu przeszliśmy od siły do ​​siły, gwałtownie skalując się w odpowiedzi na popyt klientów z całego rynku Ameryki Północnej”, powiedział Rob Flatley, dyrektor generalny TS Imagine.

wraz z tym Plany ekspansji, TS Wyobraża sobie związane z aktywami cyfrowymi Prime Broker Coinbase Prime, aby zapewnić klientom instytucjonalnym w pełni regulowaną metodę handlu kryptowalutami w zeszłym miesiącu.

Ruch pozwoli klientom instytucjonalnym uzyskać lepszą wydajność i handlować kryptowalutami w bezpieczny, regulowany sposób .

The post TS Imagine boosts North American presence with new office in Montréal appeared first on The TRADE.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*