Turquoise Bolsters LSEG LIT Rynki z ponownym wprowadzeniem taryf handlowych

Główna » Systemy obrotu » Turquoise Bolsters LSEG LIT Rynki z ponownym wprowadzeniem taryf handlowych
Wysłany przez:
forex-generator

Londyńska grupa giełdy (LSEG) pan-europejska MTF, Turquoise, ponownie wprowadził taryfy handlowe w ramach szerszego programu motywacyjnego płynności w celu zwiększenia działalności na swoich zapalonych rynkach.

Od 1 września miejsce ponownie wprowadziło standardową taryfę, która dotyczy firm, które nie są częścią jego zastrzeżonego programu przepisu płynności. Warstwowe opłaty pasywne i wielopoziomowe opłaty agresywne pobierają odpowiednio 0 punktów bazowych i 0,30 punktów bazowych, z zastrzeżeniem regulacyjnego braku obserwacji. System nagradza uczestników bardziej za skalę.

wcześniej znanych jako “Rabaty lub Taker”, system został pierwotnie zaprojektowany, aby nagrodzić uczestników opłatą, jeśli przyczynili się do płynności poprzez złożenie zamówienia; i naładuj je jeden, jeśli usuną go, chwytając jeden.

LSEG’s Turquoise, wraz z kilkoma innymi miejscami, usunęło taryfy w 2018 r. Po akwizycji od uczestników który twierdził, że system taryfowy zaszkodził najlepszej egzekucji, zachęcając firmy do realizacji miejsca za pomocą opłat, które najwięcej nagrodziły im za ich przepływ.

Nowa standardowa taryfa nie będzie miała zastosowania do tych uczestników, którzy wybierają szerszy program motywacyjny płynności, który zawiera negatywne opłaty za przepływ pasywny natychmiast, zwiększając się o progi miesięczne i obniżone opłaty agresywne powyżej miesięcznych progów obrotowych. Program jest otwarty dla wszystkich członków, ale muszą oni zdecydować się i osiągnąć 0,5% pasywnego udziału w handlu. Turquoise wdrożył jedynie zastrzeżony handel lub główny przepływ, wdrożył ujemną zachętę opartą na paszę i standardową agresywną stawkę 0,3 punktu bazowego.

Dyrektor generalny Turquoise, Robert Barnes, powiedział handlu, że ponowne wprowadzenie opłat w ramach programu motywacyjnego płynności zachęci do większej liczby tomów na jego litrowe rynki.

“Wprowadzenie tej nowej struktury opłat ma znaczenie, ponieważ umożliwia uczestnikom skorzystanie z wydajności, które wnoszą na rynek”, powiedział Barnes do handlu. “Nowe oświetlone turkusowe taryfy są bardzo konkurencyjne, koncentrując się na jakości i filozofii, aby dzielić się korzyściami z członkami przyczyniającymi się do członków przyczyniających się do członków do wzrostu. Większy obrót ze strony szerszej różnorodności członków naturalnie zwiększa jakość wielostronnego przepływu zamówień, przyczyniając się ostatecznie do lepszych wyników w sposób spójny dla inwestorów. ”

Ruch jest częścią większej trójstronnej pchnięcia, aby zachęcić do większej liczby tomów na jego światło: co obejmuje również jego ostatnią decyzję o wzmocnieniu środowiska testowego CDS Plus z nową technologią i planami otwarcia turkusowych aukcji Lit Lit do sprzedaży detalicznej do sprzedaży detalicznej Handlowcy poprzez dodanie flagi detalicznej i producentów rynku pod koniec roku.

Ponowne wprowadzenie, jeśli z powodzeniem w prowadzeniu objętości z powrotem na oświetlenie Rynki, prawdopodobnie mają również znaczący wpływ na wartość danych rynkowych Turquoise, ponieważ więcej ofert i ofert zawartych w kanałach czyni je cenniejszymi dla rynku.

The Back Story

pierwotnie opracowany przez Challenger Exchange Chi -X – Obecnie częścią CBOE – W 2007 r. System rabatowy został zaprojektowany w celu zmiany ekonomii wymiany, zmuszając uczestników uczestników do wydostania się na jakąkolwiek płynność, jaką były, oni byli one usuwanie z rynku. Oryginalna koncepcja Chi-X przyjęła 0,3 punktu podstawowego z zamówienia i zostało uznane za 0,2 tego z powrotem do uczestnika, który opublikował tę płynność. Do 2010 r. Chi-X twierdziła, że ​​zdobył 25% udziału w rynku, z wyłączeniem aukcji otwarcia i zamykania z tyłu nowego systemu rabatowego.

“Wiele banków inwestycyjnych ustanowiło swoje algorytmy na płynność. Przyjrzają i zobaczą, że akcje są najtańsze na jednej giełdzie i pójdą I weź to. Nie publikują ofert ani ofert na giełdach prawie tak bardzo, jak powinny ”-powiedział Trade Tony Mackay, założyciel CHI-X Global.

“Zasada [rabatów] polegała na tym, że ludzie, którzy wysysali płynność z systemu, powinni zasadniczo zapłacić za płynność dostarczaną przez producenta rynku. Wcześniej było to nieprzejrzyste, a nigdy nie można było ustalić, ile a Twórca rynku tworzył z naszym systemem. ”

CHI-X Uruchomienie nastąpiło szybko podobne koncepcje wprowadzone na rynek przez BATS Global, Nasdaq, Six i Eurex. Wariacje modelu, który nagradza handlowców za wolumine, są nadal mistrzone na CBOE Global Markets i Pan-European Exchange Aquis.

Płatność za przepływ zamówienia

Jednak system rabatowy wielokrotnie cierpiał z powodu mylania z takimi pojęciami, jak płatność za przepływ zamówienia (PFOF) – coraz bardziej praktyki tabu praktyki tabu na rynkach globalnych.

wielu twierdzi, że system rabatowy tworzy nieoptymalne zachowanie, zachęcając uczestników do ścigania lepszych opłat, w przeciwieństwie do najlepszej egzekucji. Argument ten nie jest odmienny od tego, który jest przeciwko PFOF: twierdzą, że praktyka nagradza niektórych twórców rynku o ogromnych ilościach przepływu detalicznego w zamian za to, że jest najwyższym oferentem, a nie na najlepszą realizację.

“Ważne jest, aby zrozumieć, że kiedy ceny były publikowane na naszym rynku, były one dostępne dla każdego na tym rynku, z którym można interakcja”, dodał Mackay. “To nie była jak płatność detaliczna za przepływ zamówień tam, gdzie był tam Tylko między jednym producentem rynku a klientami tego maklerstwa. ”

Odnowiony optymizm

ze zmianą okoliczności wokół regulacji najlepszej realizacji, jednak turkusowe nadzieje, że wznowienie warunków taryfowych poprawi się Jego oświetlone tomy w całej Europie – kluczowy cel LSEG w nadchodzącym roku.

Biorąc pod uwagę, że po jego usunięciu w 2018 r. Zamówienia na partii turkusowe spadły o około 50% w 2019 r., Jego wpływ może być znaczący, jeśli chodzi o ambicje pan-europejskie.

Turquoise Bolsters po LSEG LIT Rynki z ponownym wprowadzeniem taryf handlowych pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*