Virtu uruchamia nowe elektroniczne przepływ pracy w ramach RFQ-Hub

Główna » Technologia » Virtu uruchamia nowe elektroniczne przepływ pracy w ramach RFQ-Hub
Wysłany przez:
forex-generator

Virtu uruchomił nowy elektroniczny przepływ pracy dla Swaptions na swapach domyślnych kredytów na swoim poprzecznym składniku multi-dealer na temat platformy Cytat (RFQ), koncentratora RFQ.

Nowy przepływ pracy został opracowany we współpracy z inwestycją Unii Asset Manager, która działała z zespołem RFQ-Hub, aby zautomatyzować istniejący tradycyjny głos i ręczne zdominowane zasłony w ramach przepływu pracy CDS.

Umożliwia sweaptions Traders, aby uzyskać lepsze odkrycie cen, wykorzystując wielu dostawców płynności poprzez prośbę elektroniczną do cytowania przepływów pracy.

“Był to prawdziwy doskonalenie procesu, wykorzystując koncentrator RFQ Virtu, aby ułatwić obrót Sweaptions na CD, pozwoliło nam łatwiejszemu uzyskać najlepszą wykonanie dokumentów, usprawnić nasz przepływ pracy z naszymi kontrahentami i uświadomić sobie zyski wydajności – powiedział Hock Christophovificive Hock,” powiedział Hock Christophovive Hock, szef Multi -Aset handlu, inwestycje związkowe.

Unia była pierwszą instytucją negocjowania jednego z W pełni elektroniczne swapcje na swapach domyślnych kredytowych (CD) RFQ za pośrednictwem koncentratora RFQ w pierwszej połowie tego roku. Para potwierdziła to później wynikły do ​​transakcji realizowanej w tym instrumencie.

“Zaawansowaną technologię Virtu, intuicyjne przepływ pracy i doskonałość w serwisie klienta usprawnił proces obrotu Swaptions na płytach CD”, powiedział Rob Boardman, dyrektor generalny w Virtu Financial dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

“Ten sam innowacyjny Duch wywołał również rozwój Swapcji na IRS i, w połączeniu z nowym statusem MTF RFQ-HUB w ETF, podkreśla zaangażowanie Virtu do dostarczania rozwiązań klasowych wielu aktywów dla wszystkich klientów”.

Virtu zgłosił rekordową kwartalną objętość w wysokości 29,7 mld USD w Q1 tego roku po ostatnio uruchomieniu modułu Swaptions.

Dwie trzeci firm personalnych w Europie zwiększył swoje wykorzystanie elektroniczne Obrót do swapów europejskich w ubiegłym roku w ofercie poprawy przepływu pracy, zgodnie z badaniem z koalicji Greenwich w maju.

Post Virtu uruchamia nowe elektroniczne przepływ pracy na RFQ, pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*