Wyeliminowanie minimalnego przyrostu minimalnego, może mieć \”negatywne niezamierzone konsekwencje”, stwierdza, że ​​Citadel Securities

Główna » Sprzedaj stronę » Wyeliminowanie minimalnego przyrostu minimalnego, może mieć \”negatywne niezamierzone konsekwencje”, stwierdza, że ​​Citadel Securities
Wysłany przez:
forex-generator

Citadel Securities opublikował nowy główny dokument przedstawiający jego pogląd, że wyeliminowanie minimalnego przyrostu minimalnego, może mieć “negatywne” i “niezamierzone” konsekwencje dla rynku.

Jest zgodny z oficjalną dokumentem przez producenta rynku w maju ubiegłego roku, który sugerował zmniejszenie minimalnego cytowania do pół-penania dla akcji ograniczonych kinchów, może złagodzić obawy, że wymiany walczą o konkurencję z miejscami poza wymieraniem przepływu sprzedaży detalicznej . Citadel Securities argumentował, że taka redukcja zapasów ograniczonych przez klejeń zachęci uczestników do zacytowania mocniejszego spreadu.

Jednak inni uczestnicy złożyli bardziej drastyczną sugestię zmniejszenia przyrostu wszystkich zapasów, niezależnie od tego, czy są one ograniczone, argumentując, że tworzy to równe szanse dla miejsc i pozaś.

Cytadel Securities ‘Nowy oficjalny dokument Argument wykorzystujący publiczne dane 605, które nawet po nieograniczonym przez regułę One-Penny cytując, uczestnicy giełd nie cytują ani nie realizują w cenach, które są tak dobre, jak to, co można osiągnąć przez hurtowników, wypełniających zamówienia detaliczne.

“Zwolennicy twierdzą, że wymiany nie mogą konkurować z miejscami poza wymieraniem ze względu na zdolność tego ostatniego do wykonywania” pomiędzy kleszkami ”, podczas gdy wymiany nie mogą, tworząc w ten sposób niezastosowane pole gry”, powiedział Citadel Securities w raporcie. “Jednak nasza analiza pokazuje, że mniejsze przyrosty kleszczy nie ma korzyści dla zapasów o rozkładach szerszych niż kilka grosze”.

Producent rynku dodał, że wszelkie zmiany w przyrostach cytowania niekoniecznie mogą nawet skutkować giełdami oferującymi bardziej konkurencyjne ceny.

powołując się na zatwierdzenie SEC dla programu NYSE RLP, Citadel Securities dodał, że powszechne podanie podsumowania może prowadzić do negatywnego i Niezamierzone konsekwencje, w tym migoczące cytaty, wyższe koszty handlowe, zmniejszone płynność i dalsza fragmentacja na rynkach papierów wartościowych.

Post Wyeliminowanie minimalnego przyrostu Minimum One-Penny może mieć “negatywne niezamierzone konsekwencje”, stwierdza, że ​​Citadel Securities pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*