Wymiana i agencje odwracają swoje plecy dotyczące \”niepozownego\” Rosji

Główna » Systemy obrotu » Wymiana i agencje odwracają swoje plecy dotyczące \”niepozownego\” Rosji
Wysłany przez:
forex-generator

Federacja europejskich wymiany papierów wartościowych (FESE) głosowała na wykluczenie wymiany Moskwy ze swojego stowarzyszenia, zdejmowaniem jego statusu członka obserwatora.

“Całkowicie potępia inwazję rosyjsko-diodą na Ukrainie. Nasze myśli i niezachwiane wsparcie wychodzą na ukraińskich ludzi,” powiedziała organizację.

Londyn Giełdy Papierów Wartościowych zawiesił również 28 ofert z linkami do Rosji z jej rynków, z dyrektorem generalnym Davidem Schwimmer cytuje “możliwość prowadzenia uporządkowanego rynku”. Wymiana powiedziała, że ​​jest to “ściśle monitorowanie” sytuacji i “aktywnie angażując” z innymi organami regulacyjnymi.

Wczoraj, Europejskie Stowarzyszenie Domy Rozliczeniowe CCP (każdy) Zawiesił członka Rosyjskiego CCP NCC, spółka zależna obecnie zamkniętej wymiany Moskwy, ze skutkiem natychmiastowym. “Biorąc pod uwagę działania Rosji przeciwko Ukrainie iwłożdżom z szerszymi sankcjami UE, każdy wygląda, że ​​potrzebujemy Podjęcie działań, zarówno z perspektywy przestrzegania obecnych i możliwych szerszych sankcji i działać w najlepszym interesie naszego członkostwa “.

MSCI Dziś potwierdził, że przeklasyfikuje indeksy MSCI Rosja z rynków wschodzących na status standalone rynków, zgodnie z jego wcześniejszym zagrożeniem. Decyzja reklasyfikacyjna zostanie wdrożona w jednym etapie we wszystkich indeksy MSCI, w tym wskaźniki standardowe, niestandardowe i pochodne, w cenie, która jest skutecznie zero, jak z bliska 9 marca.

Ruch śledził konsultację na rynku MSCI na początku tego tygodnia, co spowodowało rozbrzmienny konsensus wobec Rosji.

“MSCI otrzymał informacje zwrotne z dużej liczby globalnych uczestników rynku, w tym właścicieli aktywów, menedżerów aktywów, dealerów brokerów i wymian, z przytłaczającą większością potwierdzającą, że rosyjski rynek kapitałowy jest obecnie nieinwestowany, a rosyjski Papiery wartościowe należy usunąć z indeksów rynków wschodzących MSCI, “powiedziała Agencja.

We wtorek Deutsche Börse zatrzymał handel we wszystkich nazwach rosyjskich, w nieskończoność. Wymień ogłosił dziś również, że wraz z bankami handlowymi papierów wartościowych działających na piętrze handlowej we Frankfurcie, wszystkie opłaty transakcyjne i handlowe zebrane z Börse Frankfurt w piątek 4 marca zostaną przekazane Ukrainie poprzez “głosy dziecięcego”.

“Nasze myśli są ze wszystkimi dotkniętymi wojną na Ukrainie. Szacunek do zasad prawa i zasad międzynarodowych jest podstawą naszej współistnienia w zglobalizowanym świecie. Jako firma, wstrzymujemy się do tych wartości” – powiedziała Thomas Book , Członek Zarządu Deutsche Börse.

To dzwonnicy z szeregiem innych podmiotów, które również popełniły swoje opłaty za przyczynę, w tym Jefferies Investment Bank, który wczoraj przekazał 100% przychodów z handlu netto do ukraińskiej ulgi humanitarnej.

Wymiany pocztowe i agencje zamieniają swoje plecy na “niepozowne” Rosja pojawiła się najpierw na handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*