Ze starym: Abrdn

Główna » Kup stronę » Ze starym: Abrdn
Wysłany przez:
forex-generator

Tuż poza oknem, dziobu dzwonka jako globalny szef wykonania inwestycji ABRDN, Louise Drummond, wyjaśnia, w jaki sposób kierownik aktywów utrzymywał swoje miejsce wśród gigantów.

z 532 miliardami GBP Zarządu Menedżer aktywów FTSE daje dzwonkom biegnące na swoje pieniądze w dziale wiekowym, obejmującym 197 lat. Dziś firma ma palce w wielu placówkach, chwaląc silną globalną obecność w różnych klasach aktywów, zarówno w biernych i aktywnych strategiach inwestycyjnych.

“Mamy wysoki kaliber globalny zespół handlowy, w którym każdy przedsiębiorca jest specjalistą w klasie aktywów, że handlują”, mówi “. ”

Drummond uważa, że ​​kluczem do własnego sukcesu jest szerokość wiedzy, którą nabyła przez stronę kupno i sprzedaż, uprzednio spędziliśmy kilka lat W menedżerze inwestycyjnej Charles Stanley, Bank of Montreal, JP Morgan Asset Management i Merrill Lynch.

“Ważne jest, aby zrozumieć, co dzieje się na drugim końcu tego handlu”, mówi. “Tak bardzo, że rzeczy zmieniły się z technologią, wciąż wkładam to na to, co wiem od wielu lat temu. Myślę, że drugi klucz jest również obrót większości rynków. Rozumiesz biznes i złożoność. ”

Future Proofing

W 2007 r. W 2017 r. W 2017 r. W 2017 r. W 2017 r. Zostawił fragmentaryczny bramy spaghetti i systemy w miejscu, które pochodzi z terytorium łączenia dwóch menedżerów aktywów razem. Firma jest obecnie w procesie rozstrzygania się i przyszłościowy jego rozległe działalność dzięki serii remontów, kopiąc rzeczy z nową tożsamością przymocowaną w kwietniu ubiegłego roku. Teraz nazywany ABRDN, REBRAND zjednoczył pięć dawnych nazw pod jednym parasolem. Proces wydaje się pracować, aw 2021 r. Instytucja zgłosiła swój pierwszy rok wzrostu dochodów od momentu Połączenia, z pełnym rokiem wynikami wskazującymi przychody oparte na opłatach wzrosną do 1,5 mld GBP, o 6% wzrost w poprzednim roku, podczas gdy operacyjne zyski podwojony.

ABRDN dokonał również ostatnich indeksów na dynamiczny rynek detaliczny: w tym plany nabycia detalicznej sieci inwestycyjnej i dostawcę informacji, Finimize, ogłoszone w październiku; I jego planowany nabycie detalicznej platformy inwestycyjnej, interaktywnego inwestora, od JC Flowers & Co za naoczne 1,49 mld £ w gotówce w grudniu (umowa, która nadal oczekuje na zatwierdzenie akcjonariuszy). Jednak

dla Drummond, przyszłość biurka handlowego leży w technologii. Automatyzacja jest w sercu swoich kluczowych celów na nadchodzący rok. ABRDN widział znaczący wzrost zautomatyzowanych przepływów w ciągu ostatnich 12 miesięcy, potwierdza, w tym Nowsze protokoły handlowe w całym algosu, handlu portfelem, wszechstronnym handlu oraz aukcje, między innymi. Instytucja jest wschodzącym domem rynkowym i taki, który często wykonuje duże transakcje w ciągu kilku dni lub tygodni na raz. Automatyzacja płynnych transakcji polega na przyjęciu hałasu z biurka handlowego i wyczerpania czasu handlowca i wysiłków na mniej płynnych i większych transakcji, dodaje Drummond.

“Ze względu na wielkość naszego AUM i złożoności niektórych naszych transakcji nigdy nie będziemy całkowicie niskim dotykiem. Gdzie chciałbym dostać się, będzie to, że transakcje spełniają wymagania dotyczące automatyzacji nie przybyły do ​​biurka, Parametry zostaną wbudowane w nasze OMS [System zarządzania zamówieniami], a transakcje nie dotykłyby biurka i zamiast tego przejdą prosto do odpowiedniej platformy handlowej i zostaną automatycznie wykonane. To jest Hawana o niskim dotyku “, mówi.

” “resztę sprawdzania siebie, upewniając się, że możemy dostać cały hałas z biurka i zautomatyzuj to. Czy chcemy dotknąć transakcji, że nie dodamy żadnej alfa? Nie, nie. Trader jest tam, aby handlować i poprzez automatyzację bardziej płynnych transakcji pozwala im na skupić się na bardziej złożonych transakcjach, w których mogą dodać Alpha i uwalnia czas, aby mieć więcej zaangażowania klienta na rozwiązania. ”

AbrDN ma również obszerny biznes pasywny, a automatyzacja nadaje się do modelu kosztów pochodzących z tych metod inwestycji, dodaje Drummond.

Usprawnionych systemów

Po połączeniu, menedżer aktywów został niedawno przeszedł remontowi swoich dostawców zarządzania zamówieniami, procesem, który wziął kilka lat, odchylając się z dwóch oddzielnych wersji Charles River i jeden z thinkfolio do jednego Opcja Charles River, w ofercie uproszczenia złożonej wstęgi systemów systemów. Później w roku Abrdn planuje wznosić to dalej do wspierania Jego podróż automatyki.

“Używaliśmy Thinkfolio głównie dla naszych ilościowych firm, ale jest teraz przeniósł się na Charles River. Jako dom rzadko jesteśmy pierwszym przydatnym o wszystkim, zwykle siedzą i obserwujemy i upewniamy się, że wiemy, gdzie są trendy, gdzie idą, aby upewnić się, że są optymalne, zanim się zarejestrujemy. Jest tak wielu dostawców, którzy przychodzą na raz i mówią, że mają dobry pomysł, więc ważne jest, aby upewnić się, że ma nogi, “mówi .

“Przeprowadzamy się do najnowszej wersji Charles River w tym roku i będzie wyglądać na to, jaką nową funkcjonalność może pozwolić nam zautomatyzować więcej naszego przepływu bezpośrednio z naszego systemu zarządzania zamówieniami do platform i miejsca. Kolejnym krokiem w tej podróży jest naprawdę niski kontakt z prostymi transakcjami nie dotykając biurka, a logika wbudowana w nasze OMS. ”

Menedżer aktywów również korzysta również z Flextrade dla biznesu akcji. W momencie wdrożenia OMS badano różne systemy zarządzania realizacją, jednak ostatecznie zdecydowała, że ​​Flextrade była bardziej dojrzała w przestrzeni akcji. Chociaż ABRDN nie ma bezpośredniej łączności z dostawcami płynności – inne niż linie naprawcze na futures – konsultacje ogłoszone przez Europejskie Organ Rynków Papierów Wartościowych (ESMA) w styczniu w styczniu wcześniej w tym roku, który może prowadzić do zmian w definicji miejsca w ramach MiFID II oznaczało Drummond monitoruje wszelkie potencjalne przyszłe zmiany lub integracje, które mogłyby zobaczyć menedżer aktywów wchodzącym do zakresu zmieniającego się zakresu rozporządzenia.

konsultacji ESMA określają plany stanowienia swojej definicji miejsca handlowego na poziomie w tym roku, potencjalnie przynosząc systemy zarządzania wykonawczymi w zakresie jego rozporządzenia, a następnie prowadzą do większych kosztów dla tych firmach kupujących wybrałem je zintegrować. Zmiana, która w opinii Drummond może prowadzić do tłumienia innowacji i konkurencji w przestrzeni.

“Dowolny system, którego używamy, przynosi kupującego i sprzedającego razem można uznać za miejsce handlowe i musiało zostać zarejestrowane jako to. Może to prowadzić do większych kosztów dla branży i innowacji utrudnionych jako potencjalny wzrost kosztów wpłynąłoby na nowe Rozwiązania i ewoluująca technologia zbliżająca się do rynku “, wyjaśnia.

” Przemysł kurczy się z opłatami z trwającym modelem pasywnym, więc musimy upewnić się, że jesteśmy świadomi opłat otaczających handel i którzy jesteśmy połączonymi z. Jeśli masz więcej środków i jest bardziej złożona struktura, EMSS stają się trudniejsze w użyciu. Jak połączysz wszystkie swoje fundusze? Jak podzieliście te środki do handlu? Nie ma dodatkowej korzyści w porównaniu z systemem zarządzania zamówieniami. ”

Obrzywny Eye

Obok zmian w tym, co uważa za miejsce w ramach rozporządzenia UE, Drummond utrzymuje czujne oko na kilku innych zmianach strukturalnych i regulacyjnych na rynku, które mogłyby wpłynąć na jej stado, co najmniej trwające koszty i własność danych debaty i planów dla skonsolidowanej taśmy (patrz P38, aby uzyskać dalsze spostrzeżenia do kosztów danych rynku w naszej cechy: “Dane są zbyt drogie i oto dlaczego”.)

Dane rynkowe było źródłem dużej ilości konwencji w branży przez kilka lat Wielu uczestników zwróciło się na gwałtowne koszty nabycia, kładąc obwinianie przy drzwiach wewnętrznych wymiany i lokali handlowych, które posiadają monopolu nad danymi zgromadzonymi przez transakcje, które odbywają się na ich platformach.

Tak bardzo, że regulatory po obu stronach kanału zaczęli badać obawy dotyczące konkurencji wokół kosztów danych, w tym zachowanie finansowe Wielkiej Brytanii Władza (FCA), która rozpoczęła dochodzenie w styczniu badanie kosztów wokół niezbędnych i ograniczonych wskaźników oraz wskaźników oraz tego, czy wysokie koszty handlowe ograniczają liczbę nowych uczestników na rynek.

“Istnieje zwiększona potrzeba korzystania z danych, które zorganizujemy i analizujemy w domu, aby zobaczyć wzory i trendy rozwijające się. Odgrywa to część w dostosowywaniu naszej trasy do rynku i kontrahentów, których używamy; jednak nie możesz dostać IT lub z jednego źródła, które idealnie byśmy chcielibyśmy, a koszt uzyskania fragmentowanych danych może być drogi “, mówi Drummond.” Technologia Drudged Ledgera skutkuje nowymi rozwiązaniami dochodzącej do rynku, który wpłynie na sposób, w jaki dane są wspólne i posiadane, i miejmy nadzieję rozwiązać, kto jest właścicielem danych. ”

Jedno takie rozwiązanie faworyzowane przez instytucje po drugiej stronie ulicy jest wdrożenie skonsolidowanej taśmy, coś, co regulatory UE określają plany utorowania drogi W swoim ostatnim zaktualizowaniu Unii Capital Markets Union (CMU) w listopadzie. Wkrótce podążał w Wielkiej Brytanii, ogłaszając w marcu planuje wdrożenie jednego lub kilku dostawców taśm dla każdej klasy aktywów przy użyciu przed i po handlu lub jeden lub drugi. Wymagania skonsolidowanego zakresu taśm w zależności od tego, czy siedzisz na boku kupno lub sprzedawania, ale dla brackonów, odroczenia są kluczem do zapobiegania wycieku informacji.

“Musimy zapewnić, że odroczenia są dołączone, ponieważ dane w czasie rzeczywistym zwłaszcza w instrumentach przeciwhindowych mogą tworzyć problemy z płynnością i ryzykiem, w których rynki kapitałowe są w czasie rzeczywistym”, wyjaśnia. “Wielka Brytania i UE oboje patrzą na taśmę , Optymalne rozwiązanie byłoby mieć pojedynczą taśmę, więc nie ma fragmentacji danych. ”

Drummond nie jest sama w jej wojowniku rozbieżnych przepisów między Wielkiej Brytanii a UE Post-Brexit, z większością handlowców kupujących przez UE ostrożnie wzrok sytuacja. Brak równoważności między dwoma podmiotami, w szczególności do pochodnych, znacznie zmienił sposób handlu instytucjami. Jak stoi, obecne obrończe obrotu przez ONZ (DTO), który istnieje między Wielką Brytanią a Europą przeniósł ogromną część kontua (OTC) obrotu do wymiany zakładów wykonawczych (SEFS) w USA, które zostały przyznane wzajemne równoważność przez władze po obu stronach kanału.

“Pozwoliło to menedżerom w Wielkiej Brytanii, aby zorganizować zamówienia i wykonywać w jednym miejscu, a nie rozdzielenie transakcji, w których fundusz ma miejsce zamieszkania i wykonuje na wielu platformach”, mówi Drummond. “Wymogi DTO doprowadziły do ​​zmniejszenia dostępnych kontrahentów Chcesz wykonywać miejsce w Wielkiej Brytanii, na przykład kilka banków UE operacyjnych struktur oddziałów w Londynie jest ograniczony z obrotu w zakresie handlu w Wielkiej Brytanii, nawet w obliczu klientów spoza UE “.

. Kontrahenta

ABRDN ma większą listę kontrahentów niż większość swoich konkurentów, przechowywania połączeń z co najmniej 17 dostawcami płynności poprzez międzynarodowe swapy i stowarzyszenie pochodne (ISDA). Trudności spowodowane przez rozbieżność regulacyjną są jedyne uzasadnienie dla takiej szerokiej sieci, wyjaśnia Drummond. Wiele banków europejskich nie było w stanie zacytować dla klientów UK Post-Brexit, a to utrudniło wiele operatorów menedżerów aktywów. Jednak wpływ tego nie był tak mocno odczuwany przez AbrDN z powodu szerokiego wyboru alternatywnych opcji, z którymi był w stanie handlować. Jako wschodzący dom na rynkach, ABRDN często handluje na rynkach niepłynnych, a to zbyt nadaje się do podłączenia z większą liczbą opcji płynności.

“Niektórzy z naszych rówieśników nie [używają wielu kontrahentów], ale robimy i powodem jest upewnienie się, że mamy dostęp do wszystkich dostawców płynności. Jeśli Inwestujemy na lokalny rynek, nie zamierzamy udać się do dużych graczy, którzy są głównie dużymi bankami “, mówi.

“Mogą istnieć kilku małych brokerów, którzy mają dostęp do klientów i płynności, że może nie mają dużych graczy. Kiedy handlowiec na to patrzy, nie tylko myślą o tym, jak i dlaczego, ale także gdzie i to może być w innym regionie. Lubimy mieć elastyczność do radzenia sobie, gdy istnieje najbardziej płynność, więc gdy zamówienia przychodzą do zespołu, jeśli czujemy, że jest więcej płynności w innych strefach czasowych, upewniamy się, że te transakcje są tam skierowane Mamy większe transakcje do wykonania, jeśli zdecydujemy się na partnera z jednym kontrahentem, mamy wzajemne zaufanie. Nie pokazujemy naszych transakcji na rynku i pracujemy z nimi, aby uzyskać wykonane transakcje – co może być dni i tygodnie. Jest kluczem do pozostawienia małego, jak to możliwe, ślad na rynku, co wierzymy.

. Czy rozumiesz dane?

Nowy i zróżnicowany talent są w centrum zachowania instytucji, mówi Drummond, a zrozumienie danych jest obecnie centralnym wymogiem dla każdego, kto chce dołączyć do AbrDNN. Ilość danych potrzebnych do handlu jest tylko ustalona tylko w celu zwiększenia, szczególnie w świetle nowych i rozwijających się wymogów w zakresie regulacji środowiskowych, społecznych i zarządzania (ESG), a zatem odgrywa kluczową rolę w procesie zatrudnienia instytucji.

“Patrząc na dane i wszystkie wyniki, które dostajemy i możliwość powiedzenia, że ​​działało to, a to można poprawić. Patrząc na to, w jaki sposób drużyny działają, którzy handlujemy i dostrajamy wszystko, więc jesteśmy lepsi. Im więcej danych jesteśmy Zdobądź, tym więcej mamy wiedzy – wyjaśnia.

“Realizujemy inny zestaw umiejętności. W całym Covid opieraliśmy się na doświadczonym doświadczeniu naszych przedsiębiorców na lotnych rynkach. Nowi ludzie, w których się przynosimy koncentruje się na danych. Teraz, kiedy zatrudniamy tutaj nowych handlowców, zaczynają badać dane i tworzenie obserwacji na naszych procesach i jak robimy rzeczy. To świeża para oczu – stwierdza.

Post Out Stare: AbrDN wydawał się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*