Absolwent Berenberg Capital Markets odjeżdża do elektronicznego zespołu dystrybucyjnego Keplera Cheuvreux

Główna » Sprzedaj stronę » Absolwent Berenberg Capital Markets odjeżdża do elektronicznego zespołu dystrybucyjnego Keplera Cheuvreux
Wysłany przez:
forex-generator

Były algorytmiczny handlowiec Berenberg Capital Markets odszedł, aby dołączyć do Keplera Cheuvreux.

Marc Castagnera dołączyła do Keplera w zespole dystrybucyjnym elektronicznym jako elektroniczny handlowiec sprzedażowy z siedzibą w Nowym Jorku. W swojej nowej roli Kepler potwierdził, że będzie pracował “na skrzyżowaniu rozwoju zarówno klienta, jak i realizacji” zgodnie ze strategią zwiększenia śladu i wiedzy specjalistycznej.

, które dołącza po niedawnym odbyciu roli handlowej i operacyjnej w Berenberg Rynki kapitałowe przez ostatnie trzy lata. Wcześniej w swojej karierze służył przez pięć lat w Berenberg w roli akcji średniego biura, a później rolę w operacjach handlowych.

przed dołączeniem do Berenberga w 2014 Jako handlowiec i cztery i pół roku jako agent transferowy w European Fund Services.

“Marc dołącza do zespołu obecnego w 13 Główne centra finansowe w Europie i USA: Amsterdam, Bruksela, Frankfurt, Genewa, Londyn, Madryt, Mediolan, Nowy Jork, Oslo, Paryż, Sztokholm, Wiedeń i Zurych ” – powiedział Kepler w oświadczeniu.

“Naszą misją jest bycie najbardziej zaufanym, zwinnym, wielokrotnym brokerem agencji, budowlanych rozwiązań, które klienci kochają”.

The Post Berenberg Capital Markets Absolds odjeżdża do zespołu dystrybucji elektronicznej Keplera Cheuvreux, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*