Adelphi Capital Trader odchodzi za fundusz hedgingowy Davide Leone & Partners

Główna » Kup stronę » Adelphi Capital Trader odchodzi za fundusz hedgingowy Davide Leone & Partners
Wysłany przez:
forex-generator

Partner w hedgingowym funduszu, który zamienił biuro rodzinne, Adelphi Capital, opuścił firmę na szefa roli handlowej w Davide Leone & Partners, handel może ujawnić.

Graham O’Mahony opuścił Adelphi Capital po prawie 13 latach, aby dołączyć do brytyjskiego funduszu hedgingowego Davide Leone & Partners jako głównego handlowca, zgodnie z aktualizacją jego mediów społecznościowych.

Przed dołączeniem do Adelphi Capital w 2010 roku, O’Mahony spędził dwa i pół roku jako handlowiec w Metage Capital Ltd.

Adelphi był wcześniej jednym z najstarszych funduszy hedgingowych w Londynie, jednak po raz pierwszy opublikowano w Financial Times Firma podobno zaplanowała przejście na biuro rodzinne po serii słabych wyników w kwietniu tego roku.

W oświadczeniu potwierdzającym przejście na emeryturę swoich menedżerów inwestycyjnych i współzałożycieli z 1997 r., Rodericka Jacka i Marcela Jongen, firma powiedziała: “W wyniku tej decyzji firma ma firma zlikwidował wszystkie swoje inwestycje i zwrócił wszystkie środki klientom. Ostatnia Nav Funds jest datowana na 12 kwietnia 2022 r. Adelphi jest bardzo wdzięczny za wsparcie swoich klientów i pracowników w ciągu ostatnich 25 lat, podczas których firma osiągnęła wiele miliardów dolarów dla swoich inwestorów. ”

Adelphi nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Post Adelphi Capital Trader odjeżdża do funduszu hedgingowego Davide Leone & Partners pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*