Złożoność nadzoru handlowego znacznie wzrosła w ciągu ostatnich trzech lat

Główna » Technologia » Złożoność nadzoru handlowego znacznie wzrosła w ciągu ostatnich trzech lat
Wysłany przez:
forex-generator

Nowe badanie z ACuiti wykazało rosnące inwestycje w automatyzację w celu zwalczania presji na procesy ręczne. Stwierdzono, że wynika to ze złożoności wymagań dotyczących nadzoru handlowego opartego na wymaganiach regulacyjnych i zwiększonej zmienności.

Zamówiony przez Eventus, raport zebrano opinie z 71 seniorów, nadzoru handlowego, ryzyka, zgodności, technologii i handlowych w bankach, maklerskich i zastrzeżonych firm handlowych.

“Od czasu kryzysu finansowego w 2008 r. Organy regulacyjne wydały ukierunkowane przepisy i ulepszone metody nadzoru w celu wyrównania obraźliwych zachowań na rynkach. Dzięki połączeniu działań egzekwowania i recenzji skuteczności, organy regulacyjne na całym świecie wyjaśniły potrzebę zespołów zgodności Zbioraj swoje pracowników i firmy, aby poprawić swoje narzędzia i metodologię nadzoru opowiedział o handlu.

“W połączeniu ze zwiększoną zmiennością w klasach aktywów analitycy nadzoru znoszą połączone wyzwanie stale rosnącej liczby alertów i zwiększonej kontroli regulacyjnej. W rezultacie firmy coraz częściej rozważają wydajność swoich programów nadzoru handlowego.”

, rozmawiając z handlem, Ross Lancaster, szef badań w Acuiti, dodał: “Działy nadzoru handlowego pracują z presją na dwóch frontach. Po pierwsze, przepisy dotyczące kryzysu finansowego po świetności wprowadzone przez główne jurysdykcje wymagają dużych ilości danych transakcyjnych, a także proaktywnego podejścia firm do wykrywania nowych i różnych metod nadużywania rynku. Po drugie, trwająca zmienność rynkowa tego roku, która doprowadziła do dużych i nagłego wzrostu wolumenu handlowego. Zwiększyło to zarówno ogólną ilość danych do przetwarzania, jak i liczba potencjalnie nieprawidłowych transakcji wymaganych Dalsze dochodzenie.”

najnowszy raport ACuiti analizuje wyzwania zespoły nadzoru handlowego z rosnącym zakresem, szczegółami i egzekwowaniem przepisów dotyczących handlu, a także postępów w produktach handlowych i technikach.

Badanie wykazało, że 94% respondentów zauważyło wzrost złożoności nadzoru handlowego w ciągu ostatnich trzech lat, przy czym 64% stwierdziło, że znacznie wzrosło.

W ciągu ostatnich trzech lat zwiększone wymagania regulacyjne i zmienność rynku przypisano głównym czynnikom zwiększonym złożoności w nadzorze handlowym.

Najnowszy raport wykazał, że większość analityków po sprzedaży spędza ponad 30 godzin tygodniowo, ręcznie zamykając i badając powiadomienia, a ręczne dane wejściowe są zwiększone przez brak wykwalifikowanych pracowników zgodności. Technologia

została postrzegana jako rozwiązanie w celu poprawy wydajności, z firmami Wyrażając chęć zwiększonych zautomatyzowanych przepływów pracy. Stwierdzono, że 64% banków uważa uczenie maszynowe za bardzo ważne lub krytyczne.

Gdzie indziej badanie Acuiti wykazało, że ponad 60% respondentów zainwestowało już w nadzorze handlowym lub rozważało to w ciągu najbliższych 12 do 18 miesięcy.

Wśród kluczowych ustaleń stwierdzono również, że metodologie kupna i budowy zawierają zalety zarówno rozwiązań stron trzecich, jak i wewnętrznych.

, rozmawiając z handlem o tym, jak oczekuje się, że nadzór handlowy dostosuje się do coraz bardziej złożonego środowiska rynkowego, Schifano powiedział: “Nie powinno być zaskoczeniem dla tych, którzy zarządzają programami nadzoru, aby zobaczyć, że 94% ankietowanych uczestników uważało, że złożoność i wyzwania nadzoru handlowego wzrosła w ciągu ostatnich trzech lat. Ale odkrycie, że 64% stwierdziło, że złożoność i wyzwania “znacznie wzrosły” powinny być prawdziwym impulsem dla zmiany.

“Z wielką presją na zespoły ds. Zgodności, aby zrobili więcej przy mniejszej liczbie, spodziewamy się, że firmy spędzą dużo czasu, biorąc pod uwagę, jak najlepiej zarządzać swoimi ogromnymi wyzwaniami dotyczącymi danych, jednocześnie odświeżając technologię nadzoru za pomocą nowszych, zautomatyzowanych metod, które zmniejszają fałszywe dodatki i oferować ulepszoną analizy behawioralne. ” Tymczasem

, Lancaster powiedział handelowi: “Spodziewamy się, że firmy będą coraz częściej wybrać drogę kupna i budowy systemów nadzoru handlowego, które łączą zalety platform stron trzecich (takich jak ich znajomość organów regulacyjnych) z możliwością dostosowania.

“Oczekujemy również, że znaczącą częścią tej nowej rasy ofert będzie automatyzacja, która jest pilnie potrzebna do powstrzymania dużej ilości godzin, które zidentyfikowane zespoły zidentyfikowały zespoły na rozwiązywanie powiadomień”.

Po złożoności nadzoru handlowego Znacznie wzrósł w ciągu ostatnich trzech lat, Finds Raport pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*