Azja prowadzi popyt na dalsze godziny handlu, zgodnie z nowym badaniem

Główna » Systemy obrotu » Azja prowadzi popyt na dalsze godziny handlu, zgodnie z nowym badaniem
Wysłany przez:
forex-generator

Nowy raport z Accuiti stwierdził, że istnieje silny i rosnący popyt od respondentów do handlu na rynkach opartych na zewnątrz stref czasowych podczas lokalnych godzin handlowych – z Azją pokazującym najszybciej rosnący zainteresowanie.

Badanie zostało zamówione przez Montréal Exchange Inc (MX), ramienia pochodnych Grupy TMX, a badane ponad 100 starszych dyrektorów z zastrzeżonych firm handlowych, funduszy hedgingowych, menedżerów aktywów i sprzedawców o popytach i trendach w handlu w handlu godziny sesji.

Trend jest niezmiennie, napędzany przez firmy już handluje w rozszerzonych sesjach na wymianach międzynarodowych, z 96% respondentów zgłaszających pewne lub znaczące zainteresowanie obrotem w trakcie rozszerzonych godzinach podróży.

Pozostałe 4%, co zgłosiło żadnego popytu, były międzynarodowe banki z globalnymi biurkami, które handlowały w godzinach lokalnych.

Jednak nawet firmy Nie są obecnie obrotu w rozszerzonych godzinach sesji coraz częściej myślą o tym, z ponad połową (54%) popytem sprawozdawczym.

Badanie stwierdziło, że popyt jest najsilniejszy w Azji, gdzie 44% respondentów już handluje dłużej godzinę i kwartał (26%) tych, którzy nie chcą w to spojrzeć. Najwyższe zapotrzebowanie na rozszerzone godziny odnotowano przez menedżerów aktywów i funduszy hedgingowych, które Actui uważa reprezentuje rosnące globalny zasięg tego segmentu rynku.

“, jak nadal pchamy ewolucję naszych rynków i zajmujemy się rosnącym globalnym zapotrzebowaniem na kanadyjskie pochodne, rozpoczęcie dalszych godzin w Azji była kolejna faza strategii globalizacji MX,” wyjaśnił LUC Fortin, prezesa i dyrektor naczelny MX i Globalny i Globalny Głowa handlu w TMX Group.

“Jak poruszamy się do przodu, rozszerzone godziny handlowe lepiej wyrównuje MX z naszymi globalnymi rówieśnikami, zwiększa widoczność międzynarodową i łączy nas do bardziej klientów. ” Jednak

Jednak przyczyny pragnienia rozszerzonych godzin handlowych mogą się różnić, znalazł Accuiti, z menedżerami aktywów, które chcą lepszych ekspozycji zabezpieczających, podczas gdy fundusze hedgingowe i zastrzeżone firmy handlowe są bardziej zainteresowane optymalizując ich strategie.

W przypadku firm już handluje rozszerzone godziny, kluczowe sterowniki popytu obejmują przechwytywanie określonych możliwości, wymagania dotyczące strategii obrotu, zdolność do reagowania na zdarzenia w ciągu całej i zabezpieczania.

Dla firm, które nie są jeszcze objęte dalszymi godzinami, najsilniejszym priorytetem jest uchwycenie szczególnych możliwości związanych z rozszerzonymi godzinami handlowymi.

“Świat staje się coraz mniejszy pod względem zdolności firm do handlu na całym świecie oraz rozpoczęcie rozszerzonych godzin sesji handlowych jest kluczowym rozwojem ułatwiającym ten trend,” powiedział, że rozciąga się, założyciel i dyrektor zarządzający w Actui.

“Apetyt z firm opartych w Azji w celu zwiększenia zakresu ich działalności handlowej jest uderzające i odzwierciedla coraz większe wyrafinowanie i ambicje firm na całym kontynencie”.

Post Azja prowadzi popyt na dłuższy czas handlu, zgodnie z nowym badaniem pojawił się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*