EXEGY i VELA wykorzystują dalsze przejęcia, aby stworzyć ofertę frontową obejmującą cały cykl życia handlowego

Główna » Technologia » EXEGY i VELA wykorzystują dalsze przejęcia, aby stworzyć ofertę frontową obejmującą cały cykl życia handlowego
Wysłany przez:
forex-generator

Exegy Incorporated and Vela Trading Systems określają plany nieorganicznie rozwijać swoją ofertę, aby obejmować cały cykl życia w handlu przez nowe przejęcia.

ogłoszone w maju w ubiegłym roku, para skonsolidowała ich ofiary przy wsparciu 7,5 mld USD partnerów inwestycyjnych Marlin Partners.

Ruch połączony zautomatyzowane platformy handlowe Vela i bezpośredniego dostępu do bezpośrednich sygnałów handlowych EXEGY i platformy handlu sprzętowymi, w tym zautomatyzowaną platformą handlową VELA opcje, Metro i Exegy’s Faysite Silnik handlowy Xero, aby utworzyć zintegrowane platformę handlową pochodną Pozwól użytkownikom wykonać strategie w mniej niż 120 nanosekundach.

Mówiąc do handlu, współprzewodniczącego i dyrektora technologii nowożytnego podmiotu, David Taylor, powiedział, że Exegy zamierza stać się dostawcą rozwiązań w całym całym Cykl handlowy z przodu wykorzystuje wzrost nieorganiczny poprzez nowe oferty fuzji i akwizycji.

“Chcemy być dostawcą najbardziej innowacyjnej, zaufanej infrastruktury i rozwiązań dla pełnego cyklu handlowego z przodu. Dane rynkowe, sygnały i analityki, algosy i wykonanie. Z kombinowanym portfelem produktu z Exegi i Vela, teraz mieć tę zdolność nie tylko do zapewnienia, że ​​jako rozwiązania oprogramowania, ale jako zróżnicowane rozwiązania sprzętowe, które działają lepiej niż cokolwiek innego na rynku. To część światła prowadzącego, kogo chcemy stać się firmą. Strategia M & A jest tak samo jak my Dotrzyj tam szybciej, “Powiedział.

” Duża część wysiłku technicznego, ponieważ zamknięta umowa produkuje ujednoliconą platformę danych rynkowych, centralną platformę, którą możemy wtedy wdrażać produkty z wielu różnych sposobów “.

Sklep jednopunktowy

Zapotrzebowanie na zakup I firmy sprzedawane do sklepów jednooptopowych lub wtyczek i odtwarzania technologiczne rozrodczy stały się znacznie w zeszłym roku, jak wiele firm zajmuje obniżenie kosztów i nieefektywności operacyjnych spowodowanych za pomocą wielu dostawców.

Konsolidacja przejęć odbywających się na rynku w ostatnim roku obejmuje nabywanie jonów technologii finansowych Dash, Radingscreen i wyobraź sobie połączenie oprogramowania oraz nabycie ITiviti Broadridge.

Według Taylora, zapotrzebowanie na rozwiązania wtykowe i odtwarzania zostało również napędzane przez wymagania dla firm, aby pozostać konkurencyjnym stawaniem się bardziej zaawansowanym. Instytucje chcą skupić się na tym, co są dobre i outsourcing niezbędnej technologii przy minimalnych zamieszaniu, powiedział.

“na stronie kupującej jako firma handlowa, a nawet strona sprzedawana jako broker, stół stołowy do konkurencyjności nadal wzrośnie. Kiedyś był wystarczająco dobry, aby po prostu zrozumieć rynek, mieć Niektóre relacje i możesz iść firmę. Teraz stało się tak wyrafinowane, że musisz mieć najszybsze dane rynkowe, zautomatyzowane strategie handlowe i doskonałe zarządzanie ryzykiem “- powiedział Taylor.

“Nie jest wystarczająco dobry, aby być szybko, musisz być predykcyjny, co oznacza, że ​​musisz wykorzystać sztuczną inteligencję. Firmy mówią, że nie jesteśmy firmą projektową sprzętową, nie jesteśmy w firmie AI, ale potrzebujemy Wszystkie te narzędzia. Szukają sposobu na zdobycie wszystkiego, czego potrzebują, aby pozostać konkurencyjni, doskonalenia na to, co sprawia, że ​​są wyjątkowe i kupują wszystko inne jako usługę bez posiadania 100 dostawców do zarządzania. ”

fuzji takich jak transakcja Vela pozwolą Exegy wykorzystać to zapotrzebowanie na skonsolidowaną ofertę i bardziej efektywnego partnera jako jedynego dostawcy technologii z większymi klientami, powiedział ostatnio ostatnio wyznaczony dyrektor dochodów Exegy, Craig Schachter.

“teraz, kiedy mamy te wspaniałe narzędzia do naszej dyspozycji i jesteśmy jednym z naszych największych dostawców w tej przestrzeni, niektórzy z naszych największych klientów pytali, czy powinniśmy omówić, jak naprawdę się skonsolidujemy, nie tylko w najlepszym sposobie rasy, ale w najlepszym wypadku sposób partnerski. Właśnie to możemy teraz przynieść do stołu jak nikt inny w naszej przestrzeni, która jest super ekscytująca “- powiedział.

Para potwierdziła, że ​​inne firmy zostały zidentyfikowane, a dalsze przejęcia miały miejsce w nadchodzącym roku.

Demokratyzacja wykonania

Kluczowym kierowcą za fuzją Vela był jego rozległą remizację wykonania, zebrane poprzez własne przejęcia opcji Platforma handlowa, opcje, w 2017 r. I Platforma dostępu do rynku bezpośredniego dla globalnych instrumentów pochodnych, handlu obiektów, także w ten sam rok.

“one [Vela] dostarczali ścieżkę na rynek dla osób pochodnych osób handlowych na całym świecie. To było Cały rodzaj wykonywania cyklu handlu handlowym, w którym tradycyjnie Exegy nie grał – powiedział Taylor. “Widzieliśmy szansę jako ktoś na rynku z tym doświadczeniem technologicznym, aby zbudować produkt, demokratyzacji dostępu do tej możliwości i udostępnia go znacznie szerszym pokosem rynku. Co myśli, jest dobrym biznesem. Uważamy również, że to dobrze Na rynki, gdy może uczestniczyć więcej osób i gdy ryzyko można rozpowszechniać. ”

Vela i Exegy Oferta nakładają się nieco, jednak ich podstawy klientów różnią się od siebie w ich zasięgu i rodzaju instytucji świadczą usługi Jego rozwiązania handlowe z przodu, powiedział Schachter i Taylor.

“Legacy Exegy Business historycznie koncentruje się na samodzielnym końcu rynku. 20 najlepszych banków, 20 najlepszych funduszy hedgingowych. Były to nasze najważniejsze strumienie przychodów. Vela miała znacznie dłuższą opowieść o klientach. Zszedł na rynek i pracowali z partnerami trochę inaczej – powiedział Schachter. “Mamy teraz 200 lub więc klientów na całym świecie, a duża większość tych pochodzących z Vela strony przejęcia” – powiedział Schachter. “Detal, Maklerstwo i Management Wealth są wszystkimi dziedzinami, które zostaną skupione na tym rok i przez następne kilka lat. ”

Dodał, że EXEGY planuje przenieść się do funduszu wzajemnego i wymiany Funduszu (ETF) w najbliższej przyszłości w najbliższej przyszłości z dodatkiem jednego z pięciu najlepszych globalnych menedżerów aktywów do rosnącej bazy klientów.

Post Exegy i Vela Dźwignia Dalsze przejęcia do tworzenia oferty z przodu obejmującego cały okres cyklu życia handlowego pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*