BlackRock rozszerza możliwości handlu obligacjami Aladdin z integracją TradeWeb

Główna » Kup stronę » BlackRock rozszerza możliwości handlu obligacjami Aladdin z integracją TradeWeb
Wysłany przez:
forex-generator

BlackRock zawarł wieloletnią partnerstwo z TradeWeb w celu zintegrowania rozwiązań handlowych z flagowym systemem zarządzania zamówieniem i egzekucją (OEM), Aladdin.

Partnerstwo ma na celu zapewnienie “unikalnego doświadczenia handlowego” między BlackRock i TradeWeb, koncentrując się na obligacjach na rynkach korporacyjnych, miejskich i wschodzących.

w ciągu wielu lat mapa drogowa dostarcza innowacje dostarczone przez TradeWeb do Aladdininin Użytkownicy, zaczynając od Aiprice TradeBeb. W pierwszej fazie projektu użytkownicy Aladdin uzyskają dostęp do cen w czasie rzeczywistym za około 25 000 obligacji korporacyjnych za pomocą usługi.

“Rynki kredytowe w ostatnich latach stały się coraz bardziej elektroniczne, ale znaczące możliwości, ale znaczące możliwości Nadal istnieją, aby przyspieszyć ten trend poprzez rozszerzenie puli płynności i opracowywanie wyrafinowanych narzędzi analitycznych i przepływów pracy. Jesteśmy podekscytowani partnerem Z TradeWeb, który poczynił znaczące postępy w tej przestrzeni ” – powiedział w oświadczeniu dyrektor zarządzający BlackRock i dyrektor generalny w branży Aladdin, Kamya Somasundaram.

W oświadczeniu dwie organizacje stwierdziły, że partnerstwo jest korzystne dla obu firm, a także znacznie zwiększy sieć i łączność TradeWeb za pośrednictwem platformy Aladdin.

“Platforma Aladdin zapewnia obszerne możliwości wielopasmowych producentów OEM, a ta integracja zapewni użytkownikom bardziej wydajny dostęp do naszego pakietu protokołów-powiedział Chris Bruner, dyrektor ds. Produktu TradeWeb, w oświadczeniu.

” poprzez wykorzystanie przez Płynność instytucjonalna, hurtowa i detaliczna TradeWeb, a także łączenie powiązanych rynków, takich jak skarbowe i ETF, użytkownicy Aladdin będą czerpać korzyści z tego zakresu płynności, większego wyboru i arsenału innowacyjnych protokołów handlowych i produktów. ”

Post BlackRock rozszerza możliwości handlu obligacjami Aladdin z integracją TradeWeb pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*