Platforma handlowa Vantage do uruchomienia nowej brytyjskiej usługi płynności instytucjonalnej

Główna » Technologia » Platforma handlowa Vantage do uruchomienia nowej brytyjskiej usługi płynności instytucjonalnej
Wysłany przez:
forex-generator

Multi-Aset Trading Platform Markets Vantage ma uruchomić nowe rozwiązanie płynności dla instytucji i korporacji w Wielkiej Brytanii na szczycie Finance Magnates London.

o nazwie Vantage Connect, nowa usługa występuje w ramach szerszego strategicznego nacisku z Vantage, aby rozszerzyć instytucjonalną stronę swojej działalności w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania handlowe na zamówienie ze środków hedgingowych, biur rodzinnych, banków, brokerów i kierowników aktywów . Według Vantage

szeroko rozpowszechniona zmienność spowodowała 17,2% wzrost globalnych wolumenów handlowych globalnych. Doprowadziło to zarówno do przedstawienia zagrożeń, jak i możliwości dla instytucji, które muszą poruszać się ciągle zmieniającymi się warunkami rynkowymi, w tym londyńska giełda papierów wartościowych, które zwiększają limit spreadu na brytyjskich lakietach i większe spread, takie jak umowy CFD i pochodne, często stosowane w strategiach zabezpieczających.

Vantage Markets twierdzi, że jego nowe rozwiązanie umożliwia klientom instytucjonalnym zarządzanie zmiennością i jak najlepiej wykorzystać możliwości rynkowe, wykorzystując pulę płynności firmy w celu szybkiego kupowania i sprzedaży złożonych aktywów.

Oferta zapewnia dostosowanie oparte na określonych potrzebach klientów w pełnym zakresie usług Vantage, w tym wewnętrznego zarządzania ryzykiem i jego procentu modułu zarządzania alokacją (PAMM).

Ponadto rozwiązanie twierdzi, że jest szybkie i bezpieczne, umożliwiając klientom łatwe podłączenie do usługi za pośrednictwem interfejsu programowania aplikacji (API), zapewniając prędkość na rynku, a także ochronę na licencji FCA Vantage.

“Zmienność rynkowa często zapewnia możliwości tym, którzy wiedzą, gdzie szukać, i widzieliśmy rosnące tomy w ciągu ostatnich kilku miesięcy”, powiedział David Shayer, dyrektor generalny Wielkiej Brytanii w Vantage.

“Zbudowaliśmy a Silny detaliczny handel detaliczny Rozwiązanie, a teraz jest właściwy czas na rozszerzenie na inwestorów instytucjonalnych. Mamy silny zespół w Wielkiej Brytanii, z których wszyscy są podekscytowani uruchomieniem nowej usługi, która zapewnia, że ​​Vantage może być zaufanym partnerem i kompleksowym sklepem dla instytucjonalnej społeczności handlowej i daje im wycieczkę, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości rynkowych. ”

Postacie handlowe Post Vantage do uruchomienia nowej brytyjskiej usługi płynności instytucjonalnej pojawiła się po raz pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*