BMO rozszerza elektroniczne usługi handlowe na EMEA

Główna » Sprzedaj stronę » BMO rozszerza elektroniczne usługi handlowe na EMEA
Wysłany przez:
forex-generator

BMO Financial Group rozszerzyło swoje elektroniczne operacje handlowe na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA) – po raz pierwszy jej usługi handlowe elektroniczne zostały świadczone instytucjom i brokerom poza Ameryką Północną.

Ruch występuje w ramach pierwszego cyfrowego zobowiązania BMO w skupienie się na szybkości, wydajności i skali w celu przyspieszenia wzrostu.

“Rynki europejskie mają wiele takich samych potrzeb technologii handlowych, co rynki Ameryki Północnej, które udało nam się skutecznie zająć”, powiedział Joe Wald, dyrektor zarządzający i współdziała handlu elektronicznego na BMO Capital Markets. “Nasz Wiedza specjalistyczna w zakresie mikrostruktury rynkowej i rozwijającej się technologii finansowej stawia nas w doskonałej pozycji, aby uzyskać ogromny, pozytywny wpływ. Jesteśmy podekscytowani, że możemy wprowadzić rozwiązania uczestnikom rynku i pomagać w poruszaniu się po ciągle zmieniających się rynkach w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce. ”

W 2020 r. BMO przejęło amerykańską agencję broker i specjalistę od handlu algorytmicznego Clearpool jako sposób na wzmocnienie elektronicznej platformy handlowej w różnych klasach i regionach aktywów.

BMO wcześniej wykorzystał system zarządzania algorytmicznego Clearpool (AMS), przed przejęciem, za instytucjonalną ofertę handlową elektroniczną.

Dzisiaj BMO instytucjonalny handel elektroniczny nadal nabiera rozpędu wśród funduszy hedgingowych i menedżerów aktywów w USA i Kanadzie.

Przed uruchomieniem BMO w EMEA, firma dokonała wielu starszych spotkań, w tym Michaela Greena na stanowisko dyrektora operacyjnego i szefa EMEA w handlu elektronicznym; Yashar ASL i Kavel Patel zarówno na elektronicznych pozycjach sprzedażowych; oraz Toby Benzie na stanowisku sprzedaży brokera EMEA.

Post BMO rozszerza elektroniczne usługi handlowe do EMEA, pojawiło się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*