BVI dołącza do Plato Partnership, aby uruchomić nowy program certyfikacji handlowej

Główna » Kup stronę » BVI dołącza do Plato Partnership, aby uruchomić nowy program certyfikacji handlowej
Wysłany przez:
forex-generator

Handlowcy w całej stronie kupna i sprzedaży, wraz z menedżerami funduszu, personelem handlowym i personelem wspierającym, mogą teraz być na bieżąco z bieżącymi problemami związanymi z handlem za pośrednictwem nowego programu certyfikacji handlowej uruchomionego dziś przez Plato Partnership we współpracy z Niemiecki Fundusz Inwestycyjny Association (BVI) i profesor dr Peter Gomber, przewodniczący E-Finance na Uniwersytecie Goethe we Frankfurcie.

“Proces rozwoju edukacji personelu handlowego i funkcji wspierających jest niezbędny na dzisiejszym rynku”, powiedział Mike Bellaro, dyrektor generalny Platona Partnership. ”Ten program certyfikacji handlowej ma na celu pomóc uczestnikom w lepszym zrozumieniu złożonego ekosystemu handlowego, który istnieje obecnie. Pomoże to w umożliwieniu pracownikom bardziej świadomych decyzji handlowych, poprawie wdrażania i podnoszeniu poprzeczki w procesie zarządzania ”.

Program ma się wdrożyć regionalnie, z Niemcami jako pierwszym rynkiem. Począwszy od listopada 2022 r. I nauczany przez dr Gombera, kurs odbędzie się w biurach BVI w frankfurcie i pokrywa modele rynkowe na rynkach elektronicznych, handel algorytmicznymi i wysokiej częstotliwości, obecne i nadchodzące trendy regulacyjne i inicjatywy, ciemne pule, interakcje między interakcjami między Instytucje po stronie kupna i sprzedaż, analiza pomiaru płynności i analiza kosztów transakcji, najlepsze wykonanie, symulacje handlowe, mikrostruktura rynku empiryczna.

BVI 116 członków stanowi 4 biliony i stanowi 95% rynku niemieckiego. Stowarzyszenie współpracuje z Plato Partnership od czasu jego uruchomienia w 2016 roku.

Christoph Hock, szef handlu wieloassetowego w Union Investment, skomentował: “Cieszę się, że uruchomienie tego programu wysokiej jakości i będę częścią zespołu, który pomoże, aby pomóc, aby pomóc zespołowi, który pomoże dostarczyć go tutaj w Niemczech. To ekscytujący kamień milowy dla Platona i społeczności handlowej do nauki o dynamice i bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w erze cyfrowej. ”

Post BVI dołącza do Plato Partnership, aby uruchomić nowy program certyfikacji handlowej, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*