OEM w chmurze stara się ułatwić życie mniejszym menedżerom funduszu

Główna » Technologia » OEM w chmurze stara się ułatwić życie mniejszym menedżerom funduszu
Wysłany przez:
forex-generator

Cloud-Native Software-As-A-Service (SaaS) Dostawca Enfusion uruchomił nowy system zarządzania zamówieniem i wykonaniem (OEM) o nazwie Enfusion Express.

Nowe rozwiązanie jest dostosowane specjalnie do potrzeb mniejszych menedżerów funduszu z AUM zwykle mniejszym niż 100 milionów dolarów.

Enfusion opisuje nowy system jako środek dla mniejszych menedżerów z ograniczonymi ranami, ale kompleksowymi wymaganiami, aby uzyskać dostęp do rozwiązań przed handlem, wykonaniem i po handlu.

Ponadto Enfusion Express pomoże zmniejszyć ręczne procesy, poprawić widoczność w czasie rzeczywistym, na poziomie portfela oraz usprawnić łączność z realizacją menedżerów, administracją funduszu, głównym maklerstwem i innymi partnerami.

Wraz ze wzrostem wielkości i złożoności tych małych funduszy, mogą one łatwo uaktualnić platformę Enfusion w celu ulepszonych funkcji OEM, pełnego zarządzania portfelem i funkcjami rachunkowymi, analitykami, i outsourcing zarządzane usługi.

“Enfusion Express zaspokaja potrzeby operacyjne mniejszych funduszy, zarówno nowo uruchomione, jak i istniejące, które pozostają niedocenionym, ale rosnącym segmentem rynku. Firmy sprzedażowe rozpoznają i reagują na ich unikalne potrzeby, o czym świadczy wzrost w rozwiązaniach Jak na zewnątrz biurka handlowa. Widzimy okazję, aby zapewnić najlepsze w swojej klasie rozwiązania tym menedżerom, którzy chcą skalować swoje firmy, jednocześnie pogłębiając nasze relacje z naszymi partnerami ekosystemowymi ”-powiedział Thomas Kim, dyrektor naczelny Enfusion.

” Kontynuujemy naszą ekspansję na nowe segmenty rynku, Enfusion Express służy jako naturalne rozszerzenie naszej strategii. Istnieje wiele krajów o znacznej koncentracji mniejszych menedżerów i widzę, że Enfusion wyrażam ostatecznie przyspieszając naszą penetrację na te rynki. ”

Enfusion Express jest dostępny za pośrednictwem partnerów takich jak Główni brokerzy, outsourcingowe biurki handlowe (OTD), alokatorzy i administratorów funduszy, którzy już obsługują segment małego zarządzania funduszem.

Cowen jest pierwszym partnerem, który oferuje swojemu klientom rozwiązanie, a jego koordynacja z Enfusion ma na celu zapewnienie kompleksowego rozwiązania, które jest wydajne i powoduje lepsze doświadczenie klienta i większą redukcję ryzyka.

“To partnerstwo… jest naturalne dopasowanie do naszych głównych firm maklerskich i OTD”, powiedział Mike Rosen, współdziała Prime Brokerage i outsourcing handlu w Cowen.

“Nasi globalni klienci mogą wykorzystać technologię wiodącej na rynku Enfusion z pełną technologią na rynku Enfusion z pełną technologią na rynku Enfusion. Wsparcie naszych zespołów sprzedaży, technologii i operacji. ”

Connecticut Hedge Fund Manager Broadarch Capital jest pierwszym klientem na żywo w Enfusion Express. Nowe rozwiązanie umożliwia widoczność w czasie rzeczywistym do egzekucji handlowej przeprowadzonej przez OTD Cowena w imieniu, a także uproszczone złożenie zamówienia i alokacja.

“Mamy długą historię z Cowen jako klientem ich głównego biurka pośrednictwa i zleceń w handlu i witamy tę innowacyjną i solidną ofertę” – powiedział Robert Reitzes, partner zarządzający, kierownik ds. Portfela i dyrektor ds. Zgodności w Broadarch Capital.

” Enfusion Express pozwala nam szybko tworzyć zamówienia i monitorować ich status za pomocą pulpitów nawigacyjnych, które pokazują ekspozycję na P&L i portfela. Łatwo jest dodać lub zrelaksować pozycje w oparciu o wydarzenia rynkowe wewnątrz dnia. ”

Post OEM oparty na chmurze stara się ułatwić życie mniejszym menedżerom funduszu, pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*