Były Citi i Morgan Stanley Trader dołącza do zespołu handlowego BNP Paribas w UE

Główna » Sprzedaj stronę » Były Citi i Morgan Stanley Trader dołącza do zespołu handlowego BNP Paribas w UE
Wysłany przez:
forex-generator

Były handlowiec Citi i Morgan Stanley dołączył do europejskiego zespołu handlowego w BNP Paribas, handel może ujawnić.

Według wewnętrznej notatki Paul Barker dołączył dziś do BNP Paribas jako starszy handlowiec w dywizji po tym, jak wcześniej służył w pojedynczych zespołach handlowych w Citi i Morgan Stanley.

BNP Paribas powiedział, że dodatek Barkera odzwierciedla jego ambicję budowy wiodącego zespołu handlu przepływem w Europie.

Bank nadal buduje swój pojedynczy zespół handlu akcjami w Europie w ostatnim roku, w tym trzech innych nowych pracowników. Ashish Arora dołączył do zespołu z JP Morgan w styczniu tego roku, podczas gdy Thomas Barry i Duncan Chiah zostali również powołani do zespołu z Citi i Bank of America odpowiednio w 2021 r.

“Te ostatnie duże zmiany w profilu akcji BNP Paribas’s Equities franczyza pokazuje zaangażowanie banku Opracowywanie i utrzymanie globalnego biznesu kapitałowego ” – powiedział BNP Paribas w oświadczeniu.

Rozbudowa jego pojedynczej drużyny akcji następuje po kilku głównych ruchach banku w celu wzmocnienia działalności akcji, w tym konsolidacji Exane BNP Paribas 1 lipca ubiegłego roku i zakończenia przeniesienia głównego działalności maklerskiej Deutsche Bank i elektronicznej egzekucji na koniec 2021 r.

Post były Trader Citi i Morgan Stanley dołącza do zespołu handlowego Single Stock BNP Paribas, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*