Były szef akcji w LCH zajmuje rolę CEO w Kuwejcie Clearing Company

Główna » Sprzedaj stronę » Były szef akcji w LCH zajmuje rolę CEO w Kuwejcie Clearing Company
Wysłany przez:
forex-generator

Kuwejta Clearing Company (KCC) uznała Doświadczony dyrektor ds. Usług papierów wartościowych Alex Krunica jako nowego dyrektora generalnego.

w roli, w której kieruje usługami CCP, CSD i powiernikami grupy.

Krunic pozostawił swoją rolę szefa akcji w LCH latem po nieco ponad trzech latach tej roli.

Podczas swojej kadencji w LCH, Krunic był odpowiedzialny za kierowanie strategią EquityCrear, ogólną P&L i zarządzaniem relacjami z członkami oczyszczania i miejscami handlowymi. Kariera

Krunic widziała go między innymi w wielu role po handlu w Societe Generale, JP Morgan i Citi.

Dodatkowo zasiadał w radzie nadzorczej jako Privatbank, Łotwa i jest byłym członkiem zarządu Rady National Division Division (Rosyjskie Centralne Depozytem Papierów Wartościowych) oraz doradcą Euroclear UK i International CEO.

“Jestem podekscytowany Aby poprowadzić tak różnorodny i tętniący życiem zespół w KCC, gdzie myślę, że mamy świetną okazję do rozwoju i rozwinięcia krajowego rynku kapitałowego ” – powiedział Krunic. “Zabezpieczając interesy naszych członków rozliczeniowych i budując otwartą, odporną i przejrzystą infrastrukturę rynkową, mamy każdą okazję, aby zostać regionalnym liderem w przestrzeni po handlu”.

Krunic przenosi się na Bliski Wschód CCP w czasie dużego wzrostu w regionie, wzmacnianym przez przybycie i ekspansję obecnych opiekunów, takich jak BNY Mellon, JP Morgan i Northern Trust w ostatnich latach.

, Przewodniczący KCC, Fahad A. Al-Mukhaizeem, powiedział: “Cieszymy się, że możemy powitać Alexa w KCC, jego doświadczenie mówi wiele i nie możemy się doczekać współpracy z nim i jego zespołem, aby zbudować silną i wiodącą infrastrukturę rynkową w Kuwejcie, a KCC jest kręgosłupem stabilnego i tętniącego życiem rynku kapitałowego, który zaspokoi potrzeby naszych krajowych i inwestorzy międzynarodowi. ”

Post były szef akcji w LCH zajmuje rolę CEO w Kuwejcie Clearing Company, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*