CBOE Global Markets wybiera Mirae jako brokera rozliczeniowego dla amerykańskiej platformy Treasuries

Główna » Systemy obrotu » CBOE Global Markets wybiera Mirae jako brokera rozliczeniowego dla amerykańskiej platformy Treasuries
Wysłany przez:
forex-generator

CBOE Global Markets wybrał Mirae Asset Securities (USA) jako w pełni ujawnionego brokera rozliczeniowego dla swojej nowej platformy handlowej USA.

Mirae, który jest członkiem DTCC o stałym dochodzie Corporation (FICC), zapewni anonimowość na platformie, a wszystkie transakcje stoją przed Mirae i osiedli się z FICC.

Według CBOE, jej amerykańska platforma Treasuries jest pierwszą w historii pełną platformą handlową (w której każde przychodzące zamówienie zbywalne będzie w całości w całości z jednym kontrahentem) dla Treasuries w USA.

Nowy rynek wykorzystuje technologię CBOE w Global FX, oferując egzekucję zamówień wielkości instytucjonalnej na anonimową platformę pełnej kwoty.

Protokół dopasowywania rynku oferuje dostęp do wyselekcjonowanej płynności poprzez konsolidację cytatów przesyłania strumieniowego od dealerów w jedną najlepszą cenę po pożądanym poziomie wolumenu.

Nowa platforma zapewni również spersonalizowane usługi kuracyjne płynności, które twierdzenia CBOE pomogą uczestnikom skutecznie zarządzać segmentacją płynności, wraz z oferowaniem raportów dotyczących przejrzystości rynku przed handlem dla analizy.

“Innowacyjna platforma dopasowania CBOE ma na celu rozwiązanie niektórych z największych wyzwań handlowych i płynności, przed którymi stoją dziś społeczność dealera Treasuries – powiedział James de Alto, szef korespondencyjnych usług rozliczeniowych w Mirae.

” Jesteśmy zadowoleni z tego, że CBOE ma Wybrany Mirae jako w pełni ujawnionego brokera rozliczeniowego i czekamy na nasze światowej klasy korespondentne usługi rozliczeniowe w celu wsparcia ciągłego sukcesu ich nowego miejsca handlowego. ”

James Arrante, starszy dyrektor, FX i US Treasuries Management i biznesowe na CBOE Global Markets, dodano: “Nasza współpraca z Mirae pomoże zapewnić klientom w amerykańskim skarbiec CBOE w USA Platforma pozostaje w pełni anonimowa, aby mogły bezpośrednio wchodzić w interakcje z wysokiej jakości przepływem zamówień, jednocześnie zmniejszając wyciek i wpływ na rynek. ”

Post CBOE Global Markets wybiera Mirae jako brokera rozliczeniowego dla platformy amerykańskiej Treasuries Platform w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*