Najczęściej czytające historie handlowe roku Część druga: cięcia zespołu i oferty techniczne

Główna » Sprzedaj stronę » Najczęściej czytające historie handlowe roku Część druga: cięcia zespołu i oferty techniczne
Wysłany przez:
forex-generator

6. Virtu Stały dochód i szef walut odchodzi do firmy kwantowej

osób, które są zawsze jednym z naszych największych losowań, aw lutym odejście szefa Virtu o stałym dochodzie i wymianie walut (i współpracy kryptografii) , Laine Litman, po prawie ośmiu latach stała się jedną z naszych największych historii roku.

LITMAN opuściło Virtu po ośmiu latach, aby kontynuować nową okazję jako prezes ilościowej firmy inwestycyjnej Hidden Road Partners, która specjalizuje się w możliwościach kredytowych i finansowania krótkiego czasu trwania. Przed dołączeniem do Virtu w 2014 r. Litman spędził trzy lata w KCG Holdings jako szef uznanego o stałym dochodzie, koncentrowanym na strategii i sprzedaży płynności.

Wcześniej w swojej karierze, Litman służyła w role handlu futures i handlem sprzedaży w UBS Investment Bank, Goldman Sachs i Bank of America. 5. Barclays ciąć pracowników w brytyjskim biznesie

Ta następna historia została złamana przez handel. W listopadzie Barclays dokonał szeregu zaskoczenia dla swojego zespołu London Equities, w jednym z największych wstrząsów roku.

Matthew Rogers, dyrektor zarządzający i szef EMEA w handlu sprzedaży wysokiej dotknięcia, opuścił bank; Podobnie jak Neil McKay, szef europejskiego handlu wydarzeniem. William Fu, handlowiec akcji, również opuścił, wraz z Maxem Tilleyem, dyrektorem notowania elektronicznego, według źródeł zaznajomionych z tą sprawą.

Robin Wiseman, szef kwantowej nauki o danych, również odszedł.

Jeden z odlotów potwierdzony w handlu, pod warunkiem anonimowości, że obniżki miejsc pracy odbyły się z natychmiastowym skutkiem 7 listopada. Barclays odmówił komentarza. Rogers, Wu i Wiseman nie odpowiedzieli na prośbę o komentarz, McKay i Tilley odmówili komentarza.

cięcia reprezentują skromną redukcję zatrudnienia i nie sygnalizują Inna osoba powiedziała, że ​​zmiana strategii banku. Zamiast tego celem jest dynamiczne ponowne skupienie działalności w obszarach z najwyższą szansą.

Ramy pracy są zgodne z podobnymi ruchami wykonanymi przez konkurentów, z których kilka zmniejszyło zatrudnienie ze względu na warunki rynkowe. Dodało źródło Barclays o 5% o 5% w 2022 r. W banku korporacyjnym i inwestycyjnym. Barclays nie jest sam w przycinaniu pracowników. W październiku zgłoszono, że Goldman Sachs planował wdrożyć rundę miejsc pracy, która może spowodować setki zwolnień. Citi obniżył również personel w listopadzie, przecinając dziesiątki miejsc pracy w dziale bankowości inwestycyjnej. 4. LSEG na przejęcie Tora za 325 milionów

W lutym Jedna z największych historii przejęć roku pojawiła Aby przejąć dostawcę technologii handlowych, Tora, za 325 milionów dolarów.

TORA oferuje system zarządzania zamówieniem i wykonaniem (OEM) oraz system zarządzania portfelem (PMS) w zakresie akcji, stałych dochodów, wymiany walut, instrumentów pochodnych i handlu aktywami cyfrowymi.

LSEG powiedział, że dodanie aktywów cyfrowych do swoich możliwości handlowych pozwoliłoby mu “wzmocnić swoją obecność” w klasie aktywów wśród rosnącego popytu inwestorów instytucjonalnych na narażenie na kryptograficzne i inne aktywa cyfrowe.

Umowa Umowa również rozszerza handel LSEG i Bankową działalność w zakresie rozwiązań, szczególnie w przypadku szerokiej obecności Tora w Azji i Ameryce Północnej, i pozwoli członkom giełdy na wykorzystanie oprogramowania wielopasmowego Tora w połączeniu z nowo rozszerzonym działem danych i analizy po przejęciu Refinitiv w zeszłym roku.

.

“Nabycie TORA pozwoli LSEG dostarczyć krytyczne” w handlu ” Możliwości po stronie kupna, płynnie łączące się z naszym obszarem roboczym nowej generacji ” – powiedział Dean Berry, szef grupy roztworów handlowych i bankowych w LSEG.

“Połączenie międzynarodowego śladu Tora z globalnym zasięgiem LSEG będzie zwiększyć wzrost i czekamy na współpracę, aby kontynuować tę ekspansję”.

Umowa jest zgodna z wiadomościami, że ESMA ponownie ocenia to, co klasuje jako MTF, potencjalnie wnosząc systemy zarządzania zamówieniami i wykonaniem pod zakresem definicji, które klasy są miejscem, a zatem dodatkowe opłaty, i które mogą już nie mieć zastosowania do Tora . Check back in tomorrow for our final countdown of most read stories of the year from three to one.

The post The TRADE’s most read stories of the year part two: Team cuts and tech deals appeared first on The TRADE.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*