CBOE kończy akwizycję Neo, aby wspierać ekspansję w Ameryce Północnej

Główna » Systemy obrotu » CBOE kończy akwizycję Neo, aby wspierać ekspansję w Ameryce Północnej
Wysłany przez:
forex-generator

CBOE przeprowadziło się do budowy swoich globalnych firm akcji i ofert z zakończonym przejęciem organizacji Fintech Neo.

warunków umowy nie zostało ujawnione; Został jednak finansowany z istniejących obiektów kredytowych i gotówki pod ręką.

Nabycie NEO, które składa się z kanadyjskiej wymiany papierów wartościowych i nietypowej platformy dystrybucji papierów wartościowych, Neo Connect, znacznie rozszerzy obecność CBOE w Ameryce Północnej.

CBOE potwierdził, że planuje wykorzystać swoją infrastrukturę do dalszego budowy Kanady jako centrum globalnego handlu akcjami.

“Dzięki NEO tworzymy kolejne połączenie ponad granicami za pośrednictwem naszej sieci zaufanych rynków, umożliwiając kanadyjskim klientom dążenie do globalnego możliwości rozwoju poprzez innowacje, zwiększenie technologii i dostępu do nowych sposobów handlu i listowania”, powiedział Ed Tilly, prezes i przewodniczący i Dyrektor naczelny CBOE Global Markets.

Giełda połączyła niedawno nabyte platformy handlowe MatchNow i oferty w czerwcu ubiegłego roku, aby stworzyć kanadyjską platformę handlową blokową, CBOE Canada. Obecnie posiada 15,6% udziału w rynku w Kanadzie za pośrednictwem miejsc MatchNow i Neo.

“Dzięki wiedzy specjalistycznej CBOE w zakresie obsługi globalnego kapitału ds. Instrumentów pochodnych i, ostatnio, cyfrowych rynkach aktywów, mamy wyjątkową okazję nie tylko ulepszanie kanadyjskich rynków, ale także współpracować nad potencjalnymi nowymi rozwiązaniami danych rynkowych, które zintegrowają dane z USA z USA , Kanada, Europa i inne platformy globalne ” – powiedział Jos Schmitt, starszy wiceprezes, globalne oferty i prezes NEO.

Schmitt pozostanie w NEO i zgłosi Dave’a Howsona, wiceprezesa wykonawczego i globalnego prezesa CBOE.

The Post Post. CBOE kończy akwizycję NEO w celu wsparcia ekspansji Ameryki Północnej pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*