Główne banki i dostawca analityki uruchamia Octaur Electronic Trading Platform

Główna » Technologia » Główne banki i dostawca analityki uruchamia Octaur Electronic Trading Platform
Wysłany przez:
forex-generator

Citi, Bank of America, Credit Suisse, Goldman Sachs, JP Morgan, Morgan Stanley, Wells Fargo i Moody’s Analytics wprowadzili otwartą platformę handlową elektroniczną.

Platforma jest przeznaczona na pożyczki syndykowane i zabezpieczone zobowiązania kredytowe (Clos), uruchamiając się z pierwotnie pierwotnie z planami dodania Clos i kredytowych późniejszych produktów. Będzie oferował prosto poprzez przetwarzanie (STP) do rezerwacji handlowej oraz danych i analizy dostarczanych przez Moody’s.

Octaura zostało pierwotnie ugotowane przez Bank of America i Citi inspirowane platformą pary ebidding i platformą meczów pożyczek instynktowych.

“Octaura została postrzegana, inkubowana i wykonywana poprzez aktywną współpracę z handlowcami Citi w celu skutecznego budowania rozwiązania, które dotyczy niezliczonych wyzwań endemicznych dla obecnych struktur rynkowych – powiedział Mickey Bhatia, szef globalnych produktów rozprzestrzeniania się w Citi.

Brian Bejile – Wcześniej w Citi przez prawie dwie dekady, w tym jako globalny szef zarządzania emitentem CLO – został mianowany dyrektorem generalnym nowego podmiotu.

Wprowadzenie pojawia się w momencie ciągłego wzrostu na rynku CLO i syndykowanych pożyczek, podają instytucje, podwajając w ciągu ostatnich 10 lat do 1 biliona dolarów i 1,4 biliona dolarów w zaległości.

“Wraz z uruchomieniem Octaury z dumą przenosi naszą branżę w kierunku, który przyniesie większą płynność, wydajność i ostatecznie przyciągnie szerszą bazę inwestorów do syndykowanych rynków kredytowych”, powiedział Brian Carosielli, współtwórca Szef Global Credit Trading w Bank of America.

Post Głowe Banki i dostawca analityki uruchamia Octaura Electronic Trading Platform, pojawiła się pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*