CBOE rozszerza się do stałych dochodów USA Treasuries z platformą handlową Interdealer

Główna » Systemy obrotu » CBOE rozszerza się do stałych dochodów USA Treasuries z platformą handlową Interdealer
Wysłany przez:
forex-generator

CBOE Global Markets określiły plany wprowadzania do rynków stałych dochodów z uruchomieniem nowej platformy handlowej USA Treasuries.

Ze względu na rozpoczęcie w przyszłym roku, elektroniczna platforma handlowa sprzedawcy do dealerów do prowadzenia przez nas Treasuries będzie pierwszym produktem Cboe Case Cash Cash Cash Cash Dochód i został zaprojektowany, aby umożliwić dealerom bardziej efektywnie źródłem płynności i handlu wielkością Minimalizując wpływ rynku.

CBOE Stałe dochody wykorzystuje technologię pasującego do protokołu CBOE, które pozwala na przeniesienie ryzyka dużego zamówienia z niskim wpływem obok jej możliwości w płynności i analizach, aby ewoluować rynek Treasuries USA.

Dopasowywanie technologii protokołu CBOE, CBOE Pełna kwota, roszczenia w celu zminimalizowania wycieków informacji, umożliwiając konsument płynności do transakcji przed najlepszym cytatem od jednego dostawcy, przy spełnianiu pełnej kwoty zamówienia.

pochodne Operator Exchange powiedział, że nowa platforma będzie również oferować jednolite drukowanie w celu zmniejszenia kosztów biletów i dostosowane usługi kuracji płynności, aby pomóc uczestnikom zarządzać segmentacją w krajobrazie płynności.

“CBOE stały dochód ma na celu uwzględnienie niektórych największych wyzwań, z którymi napotykają dziś, w tym segmentację przepływową, wyciek informacyjny i wysokie koszty zabezpieczające,” powiedział Jonathan Weinberg, starszy wiceprezes i szef Treasuries FX i USA na targach Global Cboe .

“Uważamy, że nowa platforma handlowa zapewni unikalne rozwiązanie, które umożliwi dostawcom płynności w interakcji bezpośrednio z przepływem zamówienia wysokiej jakości, zmniejszają wpływ na rynek i otrzymują możliwości poprawy cen.”

Drugi główny ruch przez Cboe, aby rozszerzyć ofertę z uruchomieniem nowej platformy lub rynkową, potwierdzono plany gromadzenia rynku instrumentów cyfrowych instrumentów pochodnych. W październiku Ogłoszono umowę nabycia regulowanego rynku aktywów cyfrowego na bazie amerykańskich, ERISX Cyfrowe Holdings – Transakcja, która ma zakończyć w H1, 2022.

Post Cboe rozszerza się na stałe dochody USA Treasury z platformą handlową Interdealer pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*