Operator wymiany szwajcarskiej twierdzi, że świat pierwszy z tokenizowaną emisją obligacji na nowej wymiany cyfrowej

Główna » Technologia » Operator wymiany szwajcarskiej twierdzi, że świat pierwszy z tokenizowaną emisją obligacji na nowej wymiany cyfrowej
Wysłany przez:
forex-generator

Digital Exchange wydała pierwszą wiązaną tokenizowaną na świecie w w pełni regulowanym środowisku przy użyciu rozproszonej technologii LEDGER (DLT), która osiada transakcje natychmiast, uwalniając płynność.

Obligacja, która była wspólna prowadzona przez kredyt Suisse, UBS i Zürcher Kantonalbank, został wydany w dwóch częściach. Część A, cyfrowa lub tokeniona część obligacji, stanowiła 100 milionów franków szwajcarskich całkowitej objętości emisji. Pozostałe 50 milionów CHF, przydzielono do tradycyjnej części obligacji (część b).

A sześć rzeczników powiedział handel, który postanowił wydać więź w dwóch częściach, aby pomóc lokalnym bankom i inwestorom zapoznać się z nową platformą DLT i jak to działa. Sześć ogłosił, że budowało wymianę cyfrową przy użyciu DLT z powrotem w 2018 r. Pierwszy prototyp nowej wymiany cyfrowej poszedł na życie w 2019 r., Ale do września wrześniu tego roku na wymianę przez Finma, szwajcarski regulator finansowy.

Rzecznik powiedział największą zaletą DLT w porównaniu z tradycyjną infrastrukturą po handlu, jest to, że transakcje rozliczane natychmiast, zamiast T + 2, które tworzą ryzyko kontrahenta dla operatorów wymiany i wykorzystuje wiele płynności.

“Jest to innowacyjna i historyczna transakcja, ponieważ jest to pierwszy rodzaj tego rodzaju na świecie na regulowanej i w pełni zintegrowanej wymianie cyfrowej” – powiedział Daniel Schmucki, CFO w wieku sześciu. “Transakcja była wspierana przez kluczowych uczestników rynku szwajcarskich i okazało się, że baza inwestora jest przekonana o innowacyjnej mocy szwajcarskiego rynku finansowego i roli wspierającej sześć w transformacji i rozwoju Centrum Finansowego “.

Thomas Zeebb, Globalna głowa wymiany w wieku sześciu wspomniana pierwsza kwestia tokenizowanej wiązania na sześciu wymianie cyfrowej, a także jej aukcja i umieszczenie na rynku DLT działa również na wysoko regulowanych rynkach kapitałowych.

Oferta obligacji była kilkakrotnie przekroczona i przyciąga silne zainteresowanie z szerokiej instytucjonalnej bazy inwestora w Szwajcarii. Firma będzie korzystać z wpływów netto z obligacji umieszczonych do ogólnych celów finansowych sześciu.

Udowodniono, że prace platformy, szósta mówi, że oczekuje na przyszłe wydania na temat jego wymiany cyfrowej przez uczestników rynku, ponieważ ich zaufanie do wydawania tokenizowanych aktywów rośnie.

w sierpniu tego roku, Szwajcaria, która jest domem do Doliny Crypto w Zug, stała się jednym z pierwszych krajów na świecie, aby przekazać ustawę o dziedzinie technologii Dystrybucji Ledger (DLT), który selektywnie dostosowuje 10 istniejących przepisów federalnych. Ustawodawstwo poprawia warunki spółek Blockchain i DLT w Szwajcarii.

Swiss DLT Bill, który wszedł w życie 1 lutego, w tym roku również wyjaśnił legalne Ramy do tokenizowanych papierów wartościowych.

Sześć pojawiło się jako pionier wśród operatorów operatorów instytucji wewnętrznych w cyfrowej przestrzeni infrastruktury aktywów, gdy ujawnił swoje plany w pełni zintegrowanym infrastruktury handlowej, rozliczeniowej i aresztowej w zakresie aktywów cyfrowych z powrotem w 2018 r.

Jednak pomimo osiągnięcia wielu kamieni milowych Następnie wymiana doświadczyła serii zmian przywództwa na samym szczycie. David Newns stał się trzecim dyrektorem generalnym wymiany w ciągu zaledwie 18 miesięcy, kiedy zastąpił Grant Tim w sierpniu.

Post Wymiana Szwajcarska Operator twierdzi, że Świat pierwszej z tokenizowanej emisji obligacji na jego nowej wymianie cyfrowej wydawało się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*