Citadel planuje zastąpić odchodzącego międzynarodowego handlu akcjami

Główna » Kup stronę » Citadel planuje zastąpić odchodzącego międzynarodowego handlu akcjami
Wysłany przez:
forex-generator

Fundusz hedgingowy Citadel wybrał wewnętrznego kandydata do zastąpienia emerytury międzynarodowego szefa handlu akcjami, Paula Donnelly’ego, handel może ujawnić.

Citadel Equity Trader z siedzibą w Hongkongu, Roshan Rummun, ma zamiar zastąpić emerytowanego międzynarodowego szefa handlu Paulem Donnelly’ego, gdy ustępuje, zgodnie ze źródłem bliskim firmy. Rummun pierwotnie dołączył do Citadel w 2007 r., Spędzając dwa lata jako handlowiec, zanim odjechał na krótki trzyletni okres, aby służyć jako szef handlu w Lionrock Capital, a następnie powrócił do Citadel, gdzie jest handlowcem od 2012 roku. On od 2012 r. Rozpoczął karierę w 2005 roku jako handlowiec JP Morgan, również z siedzibą w Hongkongu.

również przygotował się do podłączenia luki pozostawionej przez Donnelly’ego, byłego handlowca Equity Lombard Odier, Liam Stone, The Trade rozumie, który będzie wykorzystywać swoje obszerne europejskie doświadczenie w zakresie akcji, aby służyć Rummunowi na wyższym poziomie. Kamień był z Lombard Odier przez ostatnie siedem lat handluje EMEA długich i krótkich i długich akcji. Przed dołączeniem do Lombard spędził 11 miesięcy w Heitman jako europejski handlowiec akcji i pięć lat w Mirae Asset Global Investments jako handlowca, a później jako główny handlowiec, również w europejskich akcjach. Oczekuje się, że Stone dołączy do Citadel w czwartym kwartale tego roku, handel rozumie.

Para wypełni buty odchodzącego Donnelly’ego, który przez ostatnie 10 lat przebywa z Cytadelą, spędzając ostatnie półtora roku jako międzynarodowy szef handlu. Wcześniej w swojej karierze Donnelly spędził sześć lat w JP Morgan Chase, cztery lata w Williams Trading i jeden rok na początku globalnych ról handlowych. Cytadel potwierdził powołanie Rummun, ale odmówiła komentarza.

Post Cytadela planuje zastąpienie odchodzącego międzynarodowego szefa handlu akcjami, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*