Citi Bulks Up Cash Equity Trading Team w Londynie z trzema nowymi wynajmami

Główna » Sprzedaj stronę » Citi Bulks Up Cash Equity Trading Team w Londynie z trzema nowymi wynajmami
Wysłany przez:
forex-generator

Zespoły handlowe kapitałowe w Londynie kurczą się od lat, ale Citi rzuca ten trend z wynajęciem trzech nowych handlowców dla swojego podziału akcji.

Amerykański bank zatrudnił Mark Brodie z BTIG, Jack Clayton z Breenberga i Wale Osikomaiya z Investec, według ludzi znających sprawę, która mówiła o stan anonimowości, ponieważ sprawa jest prywatna.

Rzecznik Citi odmówił komentarza. Btig, Berenberg, Clayton, Osikomaiya i Brodie nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz. Investec również odmówił komentarza w tej sprawie.

Przeniesienie Citi działa sprzeczne z trendem widzianym w ostatnich latach. W 2019 r. Deutsche Bank potwierdził, że zamierza wyciągnąć ze swoich globalnych działalności gospodarczej w ramach restrukturyzacji, która obejmowała 108 000 miejsc pracy.

Australijski Bank Macquarie powiedział, że to także cięcie w nowych pracach York i Londyn, później w tym samym miesiącu. Kredytodawcy, w tym Citi i Berenberg skalować również zespoły kapitałowe wstecz w momencie, gdy banki odnotowały obniżenie popytu na badania po wprowadzeniu w Europie Regulaminu MiFID II. Spadające prowizje, zwiększone wykorzystanie bezpośredniego dostępu do rynku (DMA) i sieci przekraczania przyczyniły się do tego spadku.

Ten trend może teraz uruchomić swój kurs. W grudniu Wewnętrzna notatka Citi widziana przez handel szczegółowy reushuffle zarządzania działu sprzedaży globalnych akcentów, gdy starał się stać się jednym z czterech górnych banków w zakresie rankingów handlu akcjami.

“Nasza misja ma być istotna, najlepiej w swojej klasie we wszystkim, co robimy dla naszych klientów i stać się czwartym konkurentem w ciągu najbliższych dwóch do trzech lat,” Global Head of Equities Fater Belbachir powiedział w notatce.

Strategia może również się opłacić, ponieważ Drugi kwartał 2021 Equity Handel dochody podskoczył 37%, generowanie ponad 1 mld USD.

specjalistów kapitałowych, którzy obejmują strategie napędzane zdarzeń, byli ostatnio na żądanie, zarówno z obojga, podobnie jak olivetree finansowa i cowen dodająca do zatrudnienia w Londynie pośród gwałtownego wzrostu działalności.

The Post Citi Mulks Up Cash Equity Handel w Londynie z trzema nowymi wynajmami pojawił się najpierw na handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*