HSBC wdraża analitykę do monitorowania wydajności ALGO FX FLX

Główna » Sprzedaj stronę » HSBC wdraża analitykę do monitorowania wydajności ALGO FX FLX
Wysłany przez:
forex-generator

HSBC uruchomił interaktywny portal analityczny w ramach jednej platformy dealera, które ma na celu pomóc handlowcom monitorować wydajność wykonania algorytmów w lotach FX.

Znany jako Erisk Analytics, Portal został zaprojektowany wśród zwiększenia złożoności i fragmentacji rynków FX. Oferuje różne kluczowe metryki dla klientów, w tym zmienności, wolumenu, głębokości rynkowej, rozprzestrzeniania się i wiadomościami na temat dostarczanych parami walutowymi, frontier i NDF w platformie Evolve Trading.

Bank inwestycyjny powiedział, że Klienci mogą przestrzegać wydajności algo na poziomie absolutnym pod względem ceny i wypełnienia, ale także przeciwko benchmarkom branżowym w czasie rzeczywistym, aby uzyskać większą przejrzystość wokół potrzeb wykonawczych.

“Jesteśmy podekscytowani ogłosić uruchomienie portalu ERAMSALITICAL w ramach Evolve, HSBCS pojedynczej platformy dealera. Zapewnia on klientom o podwyższonym poziomie przejrzystości wokół ich egzekucji potrzeby – powiedział Richard Dibius, Global Head of FX w HSBC.

“Nasi klienci prowadzili nas na swoich wymaganiach dotyczących dynamicznego interaktywnego narzędzia, które pomogą w ramach ich wykonania. Współpraca klienta pozostaje na czele naszej strategii innowacji i będzie nadal pomagać w nawigowaniu przez następny etap podróży digitalizacji”.

HSBC dodał, że dostosowuje swoją technologię, aby pokryć wszystkie wymagania i zapewnia klientom dostęp do portalu niezależnie od lokalizacji lub ich platformy wykonawczej.

W tym roku, HSBC przewrócił narzędzie analizy dla strategii FX Hedgation dla inwestorów. Znany jako FX Ciepło, narzędzie zapewnia menedżerom aktywami zautomatyzowanego dostępu do raportów analitycznych, które oferują przegląd wydajności rozbieżności współczynnikom między zabezpieczającymi walutą a zwrami o zabezpieczaniu walut, w tym czynniki oparte na rynku i czynniki operacyjne.

Post HSBC Rolls out Analytics do monitorowania działalności FX FX Algo pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*