Citi rozszerza nowe paryskie piętro handlowe z europejskim spotkaniem głowy

Główna » Sprzedaj stronę » Citi rozszerza nowe paryskie piętro handlowe z europejskim spotkaniem głowy
Wysłany przez:
forex-generator

Citi rozszerzył nowo uruchomionych paryskiej podłogi handlowej z wyznaczeniem nowego szefa rynków na europejską jednostkę inwestycyjną opartą na Frankfurcie.

Według wewnętrznej notatki widzianej przez handel, Sylvie Renaud-Calmel został mianowany szefem rynków Citigroup Global Markets Europe (CGME) w zakresie 16 września.

Rozpoczęła karierę z koncentracją na ryzyko w Banque Indosuez w Paryżu, a później na Credit Lyonnais w Japonii przed przystąpieniem do Citi w Australii w stałej roli dochodowej w 1997 r., Jeżeli służyła do 2018 r. W różnych rólach z siedzibą w Australii, w tym szefa stawek handlu. Wróciła do Paryża w 2018 r., Aby dołączyć do Societe Generale jako starszego konsultantowania ryzyka.

W swojej nowej roli w Citi będzie z siedzibą w Paryżu, zgodnie z planami Banku, aby nowo uruchomić podłogę jego centralnego centrum handlowego dla kontynentalnej Europy.

zgłoszono w Les Echos w zeszłym miesiącu, Bank rozszerzył swoje biura w Paryż, aby pomieścić nową podłogę handlową.

Zgłosi się do Leo Arduini, Citi’s Head of Europe z siedzibą w Londynie, na Bliskim Wschodzie i Afryce (EMEA) oraz Kristine Braden, dyrektor generalny CGME z siedzibą we Frankfurcie.

“Dołącz do nas w powitaniu Sylvie z powrotem do Citi i życząc jej wiele sukcesów w swojej nowej roli” – powiedział Arduini, Braden, Braden i Barbara Frohn, przewodniczący Rady Nadzorczej CGME, a autorzy raportu.

“będzie Z siedzibą w Paryżu zgodnie z naszymi planami, aby dalej rozwijać nasze kontenerowane rynki europejskie główne piętro handlowe we Francji. ”

Jej mianowanie podąża za serią nowych dodatków do Citi w ostatnim miesiącu, w tym do wizyty dwóch nowych współlokatorów lokalnych rynków biznesu i dodanie trzech nowych przedsiębiorców do swoich zespołów kapitałowych w Londynie.

Post Citi rozszerza nowe paryskie podłogi handlowe Spotkanie głowy rynków Europy pojawił się najpierw na handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*