Citigroup pokonuje kwartalne oczekiwania napędzane silnymi wynikami handlowymi

Główna » Sprzedaj stronę » Citigroup pokonuje kwartalne oczekiwania napędzane silnymi wynikami handlowymi
Wysłany przez:
forex-generator

Citigroup zgłosiło silny kwartał napędzany zwycięstwami w dziale rynków, pomimo oczekiwań, że zawarcie umowy spowodowałyby jego wyniki.

Bank zgłosił wzrost przychodów z rynków o 25% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku, przy czym przychody z o stałym dochodzie wzrosły o 31% w banku “silnego zaangażowania klientów w stawkach, walutach i towarach”, a przychody z kapitału wzrosły o 8 % napędzany silnymi wynikami w zakresie pochodnych kapitałowych.

“Zmienność rynkowa, którą widzieliśmy w pierwszym kwartale, kontynuowała drugie, zwłaszcza klientów korporacyjnych, aby byli bardziej aktywni w zarządzaniu ryzykiem, przyczyniając się do wzrostu przychodów o 25% na rynkach – powiedziała Jane Fraser, dyrektor generalny Citigroup w zyskach banku w piątek.

“Zmienność, którą widzieliśmy w kursach walut, towarów i pochodnych kapitałowych, sprzyjała naszej mieszance i byliśmy bardziej wydajni W naszym kapitału. ”

Wygrane handlowe zrekompensują wpływ cierpienia działu bankowości inwestycyjnej, który podobnie jak jego konkurenci odnotowały spadki przychodów o około 50% w porównaniu z ubiegłym rokiem ze względu na zmniejszone rynki kapitałowe i działalność fuzji i przejęć oraz trwającą niepewność geopolityczną.

W zeszłym tygodniu Morgan Stanley i JP Morgan zgłosili również straty w bankowości inwestycyjnej odpowiednio 55% i 61%.

Fraser powiedziała, że ​​spodziewa się niższego poziomu działalności bankowości inwestycyjnej, aby “kontynuować pozostałą część tego roku”.

”, podczas gdy nastroje ekonomiczne wyraźnie wpłynęły na bankowość inwestycyjną i zarządzanie majątkiem, nadal inwestujemy w te firmy i podoba nam się, gdzie są, gdzie są kierowała – powiedziała.

, główny główny handlarz, Goldman Sachs, ma wydać swoje wyniki na kwartał tego popołudnia.

Post Citigroup pokonuje kwartalne oczekiwania napędzane przez silny handel Wydajność pojawiła się pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*