Horizon Partners z Paris-Saclay University w celu sfinansowania badań finansowych

Główna » Technologia » Horizon Partners z Paris-Saclay University w celu sfinansowania badań finansowych
Wysłany przez:
forex-generator

Elektroniczny i algorytmiczny dostawca technologii handlowych Horizon Software inwestuje w badania finansowe, finansując projekt badawczy we współpracy z University of Paris-Saclay-Elecole Doctorale de Mathématiques Hadamard.

Projekt koncentruje się przede wszystkim na optymalnym wykonaniu, pomiaru i kontroli ryzyka płynności.

Ponadto badanie ma na celu ustanowienie sposobu na pokonanie punktu odniesienia algo wykonania poprzez modelowanie książek o zamówieniach poprzez badanie mikrostruktury rynkowej; Wykorzystanie kontroli stochastycznej w celu określenia strategii wykonania wysokiej częstotliwości w tych modelach; oraz opracowanie modeli uczenia się o wysokiej częstotliwości w celu optymalizacji strategii.

Yadh Hafsi poprowadzi trzyletni projekt badawczy, otrzymując nadzór od Horizon’s CTO, Oliviera Masdebrieu i dwóch profesorów z Paris-Saclay, Vathana Ly Vath i Etienne Chevalier.

“Uważam, że moje badanie pomoże Minimalizuj koszty wykonania różnych strategii handlu o wysokiej częstotliwości i przyniesie wartość dodaną na platformę technologiczną Horizon ”-powiedział Hafsi.

“Jesteśmy zadowoleni i podekscytowani tę współpracą badawczą z Horizon, która, jak mamy nadzieję, doprowadzi do lepszego zrozumienia tego trudnego modelowania ryzyka płynności i optymalnych problemów z wykonaniem”, powiedział LY Vath i Chevalier.

”. Badanie to owocnie pomoże horyzonkowi w dalszym opracowywaniu innowacyjnych strategii handlowych dla swoich klientów. ”

Post Horizon Partners z Paris-Saclay University w celu sfinansowania badań finansowych pojawił się pierwszy w sprawie handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*