Czy tradycyjne platformy mogą wygrać z Crypto Winter?

Główna » Systemy obrotu » Czy tradycyjne platformy mogą wygrać z Crypto Winter?
Wysłany przez:
forex-generator

Do tej pory przestrzeń kryptowalut była najpierw zdominowana przez inwestorów detalicznych, a na poziomie dostawcy przez firmy kryptowalutowe – ale wraz ze wzrostem zainteresowania instytucjonalnego branży, obie rzeczy zaczynają się zmieniać.

Wraz z upadkiem sygnalizacji FTX Najnowszą korektą na rynku, nowy raport ACuiti i Eurex stwierdził, że chociaż niedawny chaos mógł mieć negatywne konsekwencje finansowe i reputacyjne dla inwestorów, tradycyjne kanały mogłyby skorzystać z sytuacji jako instytucjonalnej Inwestorzy nadal pragną ekspozycji cyfrowej ekspozycji na bezpieczeństwo i ochronę.

Chociaż niektóre firmy zabrały się na rodzime rynki kryptograficzne, z ankietowanych firm kupujących i sprzedaży 191, raport stwierdził, że większość instytucji pozostaje ostrożna co do tego, jak handlują- z wielu chce zyskać ekspozycję w miejscach, w których już one są Trade ustanowione klasy aktywów – trend, który Prawdopodobnie wpłynie na kolejną fazę ewolucji na rynku kryptowalut.

“Jest to szczególnie w przypadku instytucji, które chcą handlować ekspozycją na aktywa cyfrowe, ale nie muszą optymalizować swoich strategii, handlując z przepływem detalicznym”, powiedział raport.

inwestorów instytucjonalnych z powolnym dotknięciem handlu. Dotychczasowe zasoby natywne kryptograficzne – głównie ze względu na połączenie ograniczeń regulacyjnych i awersji do ryzyka, temat, który zdarza się głównym tematem nadchodzącego okrągłego stołu cyfrowego handlu, z czego więcej.

, ale pomimo gwałtownych cen w tym roku , Aktywa cyfrowe stały się jednym z najgorętszych tematów z 2022 r. – z kluczowym pytaniem, które ma być teraz, w jaki sposób firmy mogą poruszać się po zmienności rynku w celu zintegrowania tych aktywów z ich portfelami instytucjonalnymi.

istnieje argument za finansami decentralizowanymi (szczególnie finansami decentralizowanymi (szczególnie finansami decentralizowanymi (szczególnie silny z Kryptowe głosy natywne), co sugeruje, że biorąc pod uwagę jego przejrzystość, gdyby FTX był firmą defi, upadek mógł się nie wydarzyć z powodu odpowiedzialności blockchain, co podkreśliłoby ruch funduszy, a nie umożliwić domniemanemu oszustwom zachodzącym za zamkniętymi drzwiami . Ale w tej chwili, przynajmniej w przestrzeni instytucjonalnej, ruch wydaje się być w innym kierunku, wycofując się z powrotem na scentralizowane ścieżki, preferując tradycyjne (i regulowane) wymiany w celu osiągnięcia narażenia bez otwierania na nieuzasadnione ryzyko.

“Ciągły przebieg bankructw na rodzimych rynkach kryptograficznych, w tym głośne nazwy, takie jak FTX, dały inwestorom instytucjonalnym, aby zatrzymać i ponownie ocenić, jak najlepiej dodawać cyfrowe aktywa do swoich portfeli”, potwierdził szef badań Aciuiti, Ross Lancaster, Ross Lancaster, Ross Lancaster .

“na tym tle przyciąganie produktów giełdowych w tradycyjnych miejscach, które nadal rosną w wyrafinowaniu, prawdopodobnie wzrosną. ”

Wzrost zainteresowań instytucjonalnych powoduje również popyt na nowe produkty, a także opracowanie zasięgu i szerokości strategii handlowych, które można uchronić w tradycyjnych miejscach – z pochodnymi kryptowalutami i ETP z przodu opłat, co skutkuje większym Różnorodność dostępnych produktów na wymiarach.

Post Czy tradycyjne platformy mogą wygrać z Crypto Winter? pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*