The Trade Predictions Series 2023: Technology, część pierwsza

Główna » Technologia » The Trade Predictions Series 2023: Technology, część pierwsza
Wysłany przez:
forex-generator

Andrew Morgan, prezydent i dyrektor ds. Dochodów, TS Imagine: Zmienność i wolumeny ubiegłego roku podkreśliły tylko fakt, że technologia jest różnicą, jeśli chodzi o nawigację nowoczesnymi rynkami. Zróżnicowane systemy oparte na starszych technologii nie nadają się do celów, a biurka handlowe wymagają skonsolidowanych, wieloasetowych systemów, aby uzyskać lepsze wyniki i wydajność operacyjną. W miarę ewolucji rynku, podobnie jak technologia podstawowa. Płynność, narzędzia do zarządzania ryzykiem i analityka handlowa będą frontować w Nowym Roku dla menedżerów. Handlowcy będą musieli nawigować stale ewoluujące rynki, wysoką inflację i rosnące stopy procentowe. Oczekujemy poważnej zmiany w kierunku strategii zabezpieczenia w celu złagodzenia turbulencji na rynkach i biurka, które nie mają odpowiedniej technologii EMS, szczególnie zdolności elektronicznej Handel o stałych dochodach, będzie miała znaczącą wadę. Handel o stałych dochodach od dawna jest związany ze starszymi procesami, ale z kaciem o ścisłej płynności w obligacjach spodziewanych w przyszłym roku, spodziewamy się, że branża popchnęła kopertę elektroniczną w przyszłym roku.

Dom Holland, szef sprzedaży w Wielkiej Brytanii, LedgerEdge: Innowacje i wydajność będą nadal rosły, ale 2023 przejdzie do informacji o wyższej jakości z inteligentnym filtrowaniem, aby wyeliminować “hałas”. Dziesięciolecia podróży z analogu do analogu do analogu do analogu Finanse cyfrowe zaowocowało wyparowaniem gotówki z naszego życia – zwiększając transakcje szybciej i tańszy. Ten sam proces zmienia stały dochód. W ciągu ostatnich 20 lat rynki przyjmowały elektroniczne rozpowszechnianie informacji. Ostate informacje, a ponieważ są one ślepo dostarczane, jego jakość nie musi być wysoka. Początkowo chodziło o Ilość w celu promowania dialogu, ale teraz istnieją narzędzia, które umożliwiają uczestnikom rynku lepszą kontrolę i kierowanie wysyłanych informacji. Ponieważ więcej użytkowników i rynków przyjmuje nowe możliwości, uczestnicy lepiej filtrują to, co konsumują i promują poszczególnych użytkowników. Role, jaką odgrywają również rynkowe, a także będziemy widzieć ewolucję w zakresie działania biur handlowych. Przyjęcie DLT/AI i innych nowych technologii przyspieszy przejście do jakości od ilości. Z punktu widzenia handlowego rynek ma wszystkie potrzebne protokoły. Będzie przeprowadził się do żądania strumienia (RFS) o bardziej płynną część rynków o stałym dochodzie, kontynuację RFQ dla obszarów o średniej płynności i dwustronne negocjacje w sprawie mniej płynnych; Ponieważ uczestnicy będą mieli pewność, że będą w prawdziwym negocjacji opartym na poprawie wglądu przed handlem. Nowa technologia będzie nadal stymulować przejrzystość, Prowadzić wydajność i twórz objętości w częściach rynku, który otworzył.

Andy Mahoney, dyrektor zarządzający, EMEA, FlexTrade Systems: W przyszłym roku nastąpi dalsze postępy w kierunku budowania następnej generacji komputera Trader, przy czym końcowa bramka jest poprawą, rozszerzeniem i uzupełnieniem umiejętności handlowca. Szybkość opracowania i dostarczania technologii przyspieszała, a to, co uznano za niemożliwe tylko kilka lat temu, jest teraz powszechne. Innowacje, takie jak Openai, tłumaczą język naturalny na kod, który może płynnie oddziaływać z interakcją API, rozmywając granice między ludźmi a maszynami. W połączeniu z zamiarami FDC3 2.0 napędzającą następną generację interoperacyjności i pojedynczego, bezproblemowego projektu prowadzonego przez przepływ pracy między OMS, EMS i aplikacjami powiązanymi, jest to obszar, który spodziewamy się szybko rozwinąć w 2023 rozwiązania.

Mark Govoni, dyrektor generalny, Liquidnet: Rosnące koszty operacyjne, zwiększona zmienność rynku i zwiększone obciążenie regulacyjne doprowadziły do ​​fali fuzji i przejęć w branży zarządzania aktywami, skłoniając firmy na zakupy do przeglądu ich funkcji handlowych i Znajdź sposób, aby zrobić więcej z mniej. W tym środowisku handel wieloassetowy nabiera pędu i jako takie biurka handlowe ewoluują, aby pomieścić tę zmianę. Jednym z wyzwań, które pozostają, jest potrzeba, aby platformy krzyżowe były w stanie wyróżniać się we wszystkich klasach aktywów, o wysokiej jakości i spójnym zasięgu, co może być trudne, ponieważ technologia, wycena i dostęp do płynności różnią się w poszczególnych klas aktywów. Technologia będzie kluczem do zapewnienia, że ​​przejście w kierunku handlu wieloasetowego jest bezproblemowe w całym kupna i sprzedaży. Jednak ekspert ludzki handlowiec będzie nadal odgrywał istotną rolę w pomocy w realizacji kompleksu Trade i większe bloki, na tle zwiększonej zmienności i hybrydowego modelu roboczego. W tych warunkach po stronie kupna i sprzedaży będą musiały ściśle współpracować, aby stworzyć bardziej wydajny ekosystem handlowy, wprowadzić innowacje na rynek i umożliwić rozkwit wielu działań.

Post The Trade Predictions Series 2023: Technologia, część pierwsza pojawiła się pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*