Deutsche Bank Partners z dostawcą sztucznej inteligencji w celu obsługi migracji Google Cloud

Główna » Technologia » Deutsche Bank Partners z dostawcą sztucznej inteligencji w celu obsługi migracji Google Cloud
Wysłany przez:
forex-generator

Deutsche Bank zawarł wieloletnią partnerstwo z dostawcą technologii sztucznej inteligencji Nvidia w celu zwiększenia trwającej migracji w chmurze.

Bank powiedział, że połączenie usług branży finansowej z dostarczaniem NVIDIA przez AI i przyspieszonym przetwarzaniem “uprości i przyspieszy decyzje migracji w chmurze”.

“AI, ML i dane będzie zmieniaczem gier w bankowości oraz naszą współpracą z naszą współpracą z naszą współpracą z naszą współpracą z naszą współpracą NVIDIA to kolejne dowody na to, że jesteśmy zobowiązani do redefiniowania tego, co jest możliwe dla naszych klientów ” – powiedział Christian Sewing, dyrektor generalny Deutsche Bank.

Ruch następuje po dużej partnerstwie w chmurze uzgodnionej między bankiem a Google na koniec 2020 r. W celu wsparcia jego migracji działalności i usług w chmurze, w tym jej autobahn instytucjonalnej platformy handlowej.

W ramach partnerstwa Deutsche Bank z NVIDIA, obie firmy rozwijają Szereg zastosowań, w tym inteligentne awatary, wykrywanie sztucznej inteligencji i oszustw.

Korzystając z oprogramowania AI Enterprise w NVIDIA, obie firmy opracują również aplikacje w celu poprawy zarządzania ryzykiem, zwiększenia wydajności i poprawy obsługi klienta.

“Przyspieszone komputery i sztuczna inteligencja są w punkcie zwrotnym, a my sprowadzamy je do przedsiębiorstw na świecie przez chmurę – powiedział Jensen Huang, założyciel i dyrektor naczelny NVIDIA.

” Każdy aspekt przyszłego biznesu będzie doładowany z wglądem i inteligencją działającą z prędkością światła. Wraz z Deutsche Bank modernizujemy i ponownie wyobrażamy sobie sposób obsługi i dostarczania usług finansowych. ”

Post Deutsche Bank Partners z dostawcą AI w celu wsparcia migracji Google Cloud pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*