TP ICAP otrzymuje zgodę FCA dla Fusion Crypto Asset Exchange

Główna » Systemy obrotu » TP ICAP otrzymuje zgodę FCA dla Fusion Crypto Asset Exchange
Wysłany przez:
forex-generator

TP ICAP z powodzeniem zarejestrował swoją platformę fuzji jako hurtową giełdę aktywów kryptograficznych z brytyjskim organem finansowym.

Platforma jest jedynie instytucjonalnym miejscem handlowym i składa się z trzech jednostek, jego platformy elektronicznej OTC, jego cyfrowych zasobów cyfrowych i zróżnicowanej płynnościowej płynności zróżnicowanej płynności. Platforma jest zaangażowana w model wielopoziomowy, a TP ICAP potwierdziło, że inne firmy będą pokładane w tym pojemności w nadchodzących latach w zależności od popytu na klienta.

TP ICAP powiedział, że ten segregowany model odróżnia go od innych platform w tej przestrzeni i pomoże mu rozwiązać problemy w obecnej infrastrukturze aktywów kryptograficznych.

“Pomimo rosnącego popytu z naszej tradycyjnej bazy klientów, do tej pory rynek hurtowych aktywów cyfrowych brakuje wiarygodnej infrastruktury i pewności niezbędnej do przydzielania kapitału”, ” -powiedział Duncan Trenholme, współdziała aktywów cyfrowych w TP ICAP Group.

“Z czasem uważamy, że Blockchain doprowadzi do tokenizacji tradycyjnych klas aktywów. Spowoduje to bardziej wydajny, zautomatyzowany i niezmianowany ryzyko proces handlu i rozliczenia rynków finansowych. Fusion Aktywa cyfrowe pozycjonuje nas dobrze, aby zrozumieć Możliwości, które przyniesie ta zmiana. ”

Platforma otrzymała wsparcie od kilku producentów rynku w prowadzeniu do zgody regulacyjnej, w tym Susquehanna, Virtu Financial, Flowers, Hudson River Trading i Jane Street.

Post TP ICAP otrzymuje zatwierdzenie FCA dla Fusion Crypto Asset Exchange Exchange Asset Exchange Najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*