Dodatek Borsa Italiana rośnie Euronext 2021 dochody handlowym o jedną trzecią

Główna » Systemy obrotu » Dodatek Borsa Italiana rośnie Euronext 2021 dochody handlowym o jedną trzecią
Wysłany przez:
forex-generator

Euronext widział jego przychody handlowe puchnięcie do 465.3 mln EUR w 2021 r., Korzystając z wypełnionego nabycia Borsa Italiana z Londynu Giełdy Giełdy (LSEG) w kwietniu.

W wyniku czwartego kwartału i pełnego roku Operator wymiany potwierdził 27% wzrost przychodów obrotowych, napędzanych “przede wszystkim poprzez konsolidację rynków kapitałowych Grupy Borsa Italiana” wraz z zarządzaniem wydajnością w handlu środków pieniężnych kompensujących niższe objętości w porównaniu z 2020 r.

Regulacji handlu stałym dochodami również wzrosły do ​​65,8 mln EUR napędzany przez rok wzrostu 45% w roku na rok obrotu gotówkowego MTS.

Operator wymiany widział swój pełny rok dochody puchną do 1 298,7 mln EUR, 47% Wzrost rok przed Borsą Italianą przyczyniającą się 337,7 mln EUR na tę liczbę, podczas gdy dodanie decyzyjnej pochylenia włoskiej widział również przychody danymi Data Firma Giełdowe Wymieniaj 32% do 183,6 EUR milion.

Euronext zgodziło się nabyć Borsa Italiana z LSEG w październiku 2020 r. Za 4,4 mld euro, po tym, jak Komisja Europejska nakazała wymianę sprzedaży niektórych przedsiębiorstw, aby złagodzić obawy konkurencji wokół jego zamierzonego refinitiv 27 mld USD Mega-Deal.

“w 2021 r. Euronext osiągnęła ponad 40% wzrostu przychodów i EBITDA oraz wysoki dwucyfrowy wzrost skorygowanych EPS. Wynika to z udanej integracji Euronext Securities Kopenhaga i wkład Grupy Borsa Italiana, zwłaszcza w Stałe dochody, aresztowanie i rozliczenie i rozliczenie “, powiedział Stéphane Boujna, dyrektor generalny i przewodniczący Zarządu w Euronext.

” Ponadto, zaledwie osiem miesięcy po zakończeniu nabycia grupy Borsa Italiana, mamy już Osiągnięto 10,1 mln EUR rocznych synergii z 2024 r. Dalej, te osiągnięte Synergie nie obejmują jeszcze możliwości rozwoju biznesu wynikające z integracji grupy Borsa Italiana. ”

Post Borsa Italiana Dodatek rośnie Euronext 2021 dochody handlowe o jedną trzecią pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*