LCH SA łączy EquityClear do Cboe i Aquis Exchange Europe

Główna » Kup stronę » LCH SA łączy EquityClear do Cboe i Aquis Exchange Europe
Wysłany przez:
forex-generator

Francja Londynowa FRANCE Exchange House LCH SA podłączyła swoją usługę kapitałową do Cboe Europe – w tym usługę raportowania handlu poza książkami BXTR – i Aqus Exchange Europe.

Korzystanie z EquityClear, klienci handlujących w tych miejscach oraz tych sprawozdawczości w BXTR mogą wyjaśnić, netto i rozliczają transakcje w LCH SA obok aktordiach sprzedawanych na Cboe Wielkiej Brytanii, turkusowej Europie i turkusowej Wielkiej Brytanii.

W korzystaniu z preferowanego modelu rozliczeniowego CCP EquityClear użytkownicy mogą wyczyścić przez LCH SA, jeśli oba kontrahentów handlowych wybrali LCH SA jako preferowaną CCP.

Umożliwienie europejskich euro-denominowanych papierów wartościowych objętych te obiektami, które mają być wyczyszczone w LCH SA, będą oferować uczestnikom rynku znaczną marżę, rozliczenia i rozliczenia efektywności kosztowych, LSEG powiedział, a także wspieranie rozwoju płynności na europejskich rynkach akcji.

“przez nasze Dom rozliczeniowy Paryżu, EquityClear SA koncentruje się na zapewnieniu, aby nasi klienci nadal korzystają z największej puli płynności w rozliczonych europejskich akcjach, “powiedział Ivan Gilmore, szef kapitałów pieniężnych w Lch Ltd i SA.

“Te nowe połączenia są częścią naszej strategii, aby rozszerzyć miejsca handlowe dostępne dla naszych członków rozliczeniowych. Zwiększenie opcji naszych klientów, w których handluje i jasne umożliwia większe możliwości dla efektywności kapitałowych i operacyjnych.”

Ekspansja podąża za rekordowymi woluminami rozliczeniowymi osiągniętymi przez LCH w 2021 r., Które były wynikiem budowy nowej łączności i zwiększenie świadczonych usług.

EquityClear, w szczególności ustawić nowy roczny rekord w 2021 r., Rejestrowanie 1,9 miliarda transakcji i Łączenie z dodatkowymi centralnymi depozytami papierami wartościowymi (CDS) w Austrii i Włochach.

“Cieszę się, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom możliwość Wyczyść w Usługi EquityLear w Paryżu LCH “- powiedział Jonathan Clelland, dyrektor generalny Aquis Expect.

“Rozszerzenie możliwości rozliczeniowych dla produktów objętych naszym rynkiem wspiera naszych klientów o większym dostępie do korzyści z rozliczenia”.

Post LCH SA łączy się równoczesny do Cboe i Aquis Exchange Europe pojawił się najpierw na handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*