Eric Boess: Przyszłość rynku w Europie

Główna » Kup stronę » Eric Boess: Przyszłość rynku w Europie
Wysłany przez:
forex-generator

Eric Boess

Jak czujesz, że zmieniająca się struktura rynku i tworzenie cen w akcjach wpływa na inwestorów instytucjonalnych?

To klasyczne pytanie, które jest zadane na każdej konferencji TradeTech, i przynosi kluczowe pytanie: co się stało od zeszłego roku? Szczerze mówiąc, nie było okropnie wielu zmian. Nie doszło do poważnych zmian w zakresie konsolidacji po stronie wymiany ani w zakresie uczestników rynku. Jeśli już, fragmentacja jest prawdopodobnie problemem, a Brexit zwiększył złożoność. Miały one jednak ograniczony wpływ, ponieważ zarówno Wielka Brytania, jak i Europa definiują obecnie swoje ramy. Myślę, że będzie to miało wpływ na później, ale nie widzę fundamentalnej zmiany w tym, jak handlujemy teraz w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Czy widzimy wzrost inwestycji detalicznych w Europie?

Przy inwestycjach instytucjonalnych, ale widzieliśmy wiele wiadomości, które sugerują, że ludzie próbują dostosować się do rosnącego zaangażowania detalicznego i uczestnictwa. Być może poprawia się dostęp, a nie rosnące objętości. Nie sądzę, aby przepływ detaliczny był tak ważny w Europie, jak w USA, gdzie jest znacznie większy. Trudno jest również zdefiniować przepływ detaliczny i wielkość rynku w Europie, ponieważ nie ma wielu naprawdę dobrych źródeł informacji.

Czy spodziewasz się, że konsolidacja w Europie będzie kontynuowana i jaki ma to wpływ na rynki i biuro handlowe?

Konsolidacja zarządzania aktywami jest tym, na co czekamy i okazało się notorycznie powolne, podobnie jak po stronie bankowej. Nie spodziewałbym się żadnego znaczącego osiągnięcia ani wpływu na rynek po konsolidacji w najbliższym czasie. Platformy handlowe, dostawcy płynności, miejsca – to może być inne Historia, ale teraz nie oczekujemy też żadnych poważnych przejęć.

Post Eric Boess: Przyszłość rynku w Europie pojawiła się pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*