FILS 2022: Czy po stronie kupna może zostać zmuszony do sprzedaży swoich danych w celu złagodzenia rosnących kosztów?

Główna » Kup stronę » FILS 2022: Czy po stronie kupna może zostać zmuszony do sprzedaży swoich danych w celu złagodzenia rosnących kosztów?
Wysłany przez:
forex-generator

Firmy po stronie kupna mogą zostać zmuszone do sprzedaży swoich danych w celu złagodzenia rosnących kosztów, wyznaczony przez panel Laurie McAughtry na szczycie liderów o stałym dochodzie.

Rosnący koszt pozyskiwania i agregowania danych był kluczową dyskusją tematyczną, a wszyscy paneliści po stronie kupują, że był to najbardziej przejmujący problem dotyczący danych rynkowych.

W odpowiedzi na ten problem, paneliści po stronie kupowania zostali zapytani, czy rozważą sprzedaż danych transakcyjnych w celu ograniczenia kosztów.

“Jeśli zgodzimy się, że nie będziemy zaskoczeni problemami związanymi z fragmentacją i kosztami w ciągu najbliższych kilku lat, musisz ocenić sprzedaż danych jako opcję”, powiedział panellist i szef handlu o stałym dochodzie W przypadku EMEA w Fidelity, Lars Salmon. “Model Give to Get jest coraz bardziej popularny”.

Niedawno wprowadził na przykład rynki GLOMPSE, mistrzowie tego Model, oferując współpracownikom kupującym dywidendę w zamian za ich dane.

Salmon potwierdził, że Fidelity opracował wewnętrzne rozwiązanie dla agregujących danych, jak zauważył on i inne panelistki, takie procesy zwiększają obszerne koszty rozwoju i konserwacji.

Oferującą perspektywę dostawców danych na panelu była Michele Nicoletta, wiceprezes ds. Rozwoju korporacyjnego o stałym dochodzie w Ice.

“W odniesieniu do pytania o koszty istnieją domyślne koszty agregowania danych”, powiedziała. “Dostajesz to, za co płacisz i należy również wziąć pod uwagę oszczędności kosztów posiadania odpowiednich danych. Presja kosztowa powoduje, że klienci przyjmują podejście przedsiębiorstw do dostawców i pozyskiwanie. ”

Zapytany, jakie obecne innowacje danych były najbardziej ekscytujące w branży, panelliści zauważyli różne obszary i rozwiązania, w tym rozwiązania w chmurze wprowadzone na rynek przez Snowflake, interoperacyjność komputerów stacjonarnych, ETF o stałych dochodach i przejrzystość, które przefiltrowały przez ekosystem rynku oraz rosnące synergie między kodowaniem a handlem.

Post Fils 2022: Czy po stronie kupna może zostać zmuszony do sprzedaży swoich danych w celu złagodzenia rosnących kosztów? pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*