Goldman Sachs uruchamia nowe opcje odkrywanie cen i generowanie pomysłów handlowych

Główna » Technologia » Goldman Sachs uruchamia nowe opcje odkrywanie cen i generowanie pomysłów handlowych
Wysłany przez:
forex-generator

Goldman Sachs uruchomił nowe narzędzie do wykrywania cen opcji i generowania pomysłów handlowych, o nazwie Visual Structuring, które jest dostępne za pośrednictwem Marquee Goldman Sachs.

Początkowo z opcjami FX, nowe narzędzie oferuje mobilne podejście do szybkich wariantów cen, ocena scenariuszy, przeprowadzanie analizy testowej i zwiększania współpracy między kolegami. “Naprawdę wierzymy, że struktura wizualna zrewolucjonizuje sposób, w jaki ludzie starają się wycenić, zrozumieć i ustrukturyzować opcje FX. Co więcej, uważamy, że może to zmienić sposób, w jaki ludzie współpracują przy pomysłach handlowych opcji lub istniejących pozycjach”, powiedział Chris Churchman, szef Goldman Sachs Marquee, rozmawiając z handlem.

“zamiast arkuszy kalkulacyjnych, e-maili i czatu, chcieliśmy zbudować platformę analityczną i współpracę mobilną, która rewoluuje sposób, w jaki ludzie myślą o opcjach.”

Narzędzie chce poprawić istniejące procesy: które zwykle są ręczne, czasochłonne i wymaga znacznej znajomości złożonego oprzyrządowania.

Zamiast tego nowe możliwości połączą najnowsze osiągnięcia technologii mobilnej, obliczeniowej w chmurze i uczeniu maszynowym, aby zapewnić szybsze odkrycie cen, szczegółową analizę scenariuszy i lepszą współpracę w zakresie transakcji i pomysłów.

Dzięki zastosowaniu danych wejściowych języka naturalnego, różnice handlowe można natychmiast wycenić za pomocą intuicyjnych interakcji ekranowych. Użytkownicy będą mogli oglądać każdą z tych odmian graficznie, z informacjami o tym, jak ich ryzyko ewoluuje w czasie, a także kontekst na prawdopodobieństwie wyników lub nadchodzących wydarzeń.

Ponadto użytkownicy będą mogli łatwo zaplecić na strukturę i szybko ocenić, jak wcześniej wykonano.

“Struktury wizualne ma na celu stworzenie nowego paradygmatu w handlu opcjami Generowanie pomysłów; Nowy język handlu instrumentami instrumentów pochodnych – powiedział Churchman. “Zamiast arkuszy kalkulacyjnych, e-maili i czatu, chcieliśmy zbudować platformę analityczną i współpracę mobilną, która rewoluuje sposób, w jaki ludzie myślą o opcjach. Zaczynamy w FX, ale staramy się rozszerzyć to na każdą klasę aktywów.

Visual Visual Visual Dostęp do konstrukcji mogą uzyskać dostęp do klientów instytucjonalnych za pośrednictwem aplikacji mobilnej Goldman Sachs Marquee Trader, pod warunkiem, że mają konto Goldman Sachs Marquee.

Post Goldman Sachs uruchamia nowe opcje odkrycie cen i generowanie pomysłów na handel.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*