FILS 2022: Czy to może być przyszłość stałego dochodu?

Główna » Technologia » FILS 2022: Czy to może być przyszłość stałego dochodu?
Wysłany przez:
forex-generator

W panelu Smok Den, czterech fintechów na szczycie liderów o stałym dochodzie (FILS) otrzymało pięciominutowy boisko, aby pokazać, w jaki sposób mają nadzieję rozwiązać największe punkty bólu użytkowników w przestrzeni o stałym dochodzie.

Bondaukcja: Robi to, co mówi na cynie

, oferując ponad 70 -letnie doświadczenie na rynkach obligacji, jak i rozwiązaniach technologii transformacyjnych, niewidażność stara się wykorzystać technologię do stworzenia przezroczystej, wydajnej i bezpiecznej platformy dla emitentów, inwestorów, inwestorów i ubezpieczyciele.

“Nasz zespół założycielski i doradcy mają ponad 200 lat doświadczenia w tysiącach ofert wycenionych na rynkach kapitałowych”, powiedział Peter Charles, współzałożyciel Bondhauction.

“Mamy również ponad 50-letnie doświadczenie przekształcania i transformacji i Dostarczanie platform IT do największych organizacji we wszystkich głównych geografiiach. Korzystanie z obecnych technik rozwoju Opinia z całego rynku opracowaliśmy otwartą, rozszerzalną i przejrzystą platformę, która zapewnia znaczące korzyści inwestorom, emitentom i ubezpieczycielom. Rejestrujemy uczestników rynku i kierujemy się na pierwsze aukcje na początku 2023 roku. ”

Rynki globalne blokady płynności: handel oparty na sztucznej inteligencji w celu zmniejszenia wycieku informacji

Ten fintech zapewnia oparte na sesji rozwiązanie handlu portfelem zarówno dla producentów rynku, jak i inwestorów instytucjonalnych. Zastosowanie wywiadu artykułowego, blokada płynności przyspiesza tysiące połączeń i negocjacji dwustronnych, zapewniając uczestnikom wypełnienie w ciągu kilku minut przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej poufności.

“To, co proponujemy, to rozwiązanie AI do robienia tego, czego ludzie nie mogą”, powiedział Lucio Biase Lock Lock. “Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz pouczyć system, tak jak kolega. Nie ma błędów i nie ma żadnych informacji Wyciek – wszystko jest naprawdę poufne. System przechodzi przez tysiące połączeń w kilka sekund. ”

Synchronizacja: usprawnianie danych rynkowych

Ustanowione przez rynki kapitałowe i specjalistów technologii, Synche stara się stworzyć większą przejrzystość i zrozumienie danych o stałym dochodzie, które są zarówno czas, jak i opłacalne.

“W stałym dochodzie nadal potrzebujemy ludzkiego dotyku i dlatego opracowaliśmy rozwiązanie, które upoważnia Ciebie i Twoje zespoły, aby zobaczyć więcej rynku, aby był bardziej skuteczny w twoich przepływach pracy i szybciej przez Dane-w ten sposób, umożliwiając wszystkim bardziej kompleksową analizę danych. Co najważniejsze, zrobiliśmy to w bardzo konkurencyjnej cenie ”, powiedział Adil Kurt-Eli i Andrew Dell, współzałożyciele Synch.

Kynec : Tworzenie złotego źródła zarządzania marginesem

Założone przez XVA Traders Aby zwalczyć płynność zabezpieczoną, problemy finansowania i optymalizacji, które doświadczają w codziennej pracy, misją Kynec jest pomaganie użytkownikom w zarządzaniu marginesem poprzez przydatne spostrzeżenia, łącząc sieć firm i uczynić rozliczenie się bardziej za pośrednictwem jednego połączenia za pośrednictwem jednego połączenia do CCP i dwustronne pule zabezpieczenia. Firma wykorzystuje technologie cyfrowe do organizacji danych z wielu źródeł, aby stworzyć pojedyncze, bezpieczne “złote źródło” terminowych i dokładnych informacji zabezpieczających do analizy i komunikacji dla interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych.

“Czuliśmy ból związany z brakiem danych, których potrzebowaliśmy do wykonywania codziennych prac przez wiele lat z dużymi międzynarodowymi bankami. To było podstawy do tworzenia tej firmy”, powiedział Robert McWilliam, CEO i współzałożyciel Kynec.

“Zasadniczo Kynec zamierza rozwiązać problem łączności, że prawie każdy bank, z którym rozmawialiśmy Dziś.”

, a zwycięzcą jest…

Po silnych boiskach z każdego z czterech fintechów, zwycięzcą Dragon Dragon FILS 2022 był niewolnictwo, które otrzymało 40% głosów publiczności.

Post Fils 2022: Czy to może być przyszłość stałego dochodu? pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*