FILS 2022: Teraz nie jest czas na zakwestionowanie tradycyjnych sposobów płacenia za dostęp do bilansu

Główna » Sprzedaj stronę » FILS 2022: Teraz nie jest czas na zakwestionowanie tradycyjnych sposobów płacenia za dostęp do bilansu
Wysłany przez:
forex-generator

Po żywej dyskusji na szczycie liderów o stałym dochodzie 2022, publiczność doszła do wniosku, że nie jest czas na zakwestionowanie tradycyjnych sposobów opłacenia po stronie kupna za dostęp do bilansu.

Zanim każda ze stron została zaproszona do przemówienia, początkowa ankieta publiczności stwierdziła, że ​​79% osób, które głosowały za zmianami, a 21% stwierdziło, że jest zadowolonych ze status quo.

Wszystko za

kłóci się o zmianę w obecnym systemie, był szef handlu Jupiter Asset Management, Mike Poole, który powiedział, że handlowcy krwawią Alpha i nadszedł czas na “dorosłą rozmowę” wokół kosztów, Zwłaszcza gdy nie można wypełnić zamówienia.

“Nasza zdolność do ustalenia, ile zapłacimy, można ograniczyć naturą handlu. Koszty alternatywne na fragmentarycznym rynku od lat są cichym zabójcą zwrotu z inwestycji ” – powiedział Poole.

“Nie możemy pozbyć się kosztów alternatywnych, ale zwiększenie rozmów z analizą po handlu i zrozumieniem kosztów jest niezbędne, ponieważ zbliżamy się do nowej przejrzystości w stałym dochodzie. Mamy obowiązek powierniczy, aby rzucić światło na to, ile jesteśmy płacenie za bilans ”.

Zamiast tego zasugerował zastąpienie obecnego “sporadycznego” reżimu “drzewem płynności, które może pozostać w burzy”, być może w postaci prowizji płaconej na podstawie handlu po handlu lub przez płaską opłatę miesięczną.

Sprawa przeciwko

Przeciwna Poole była dyrektorem i szefem zarządzania portfolio G7 w EBRD Skarbcu, Jasper Livingsmith, którego argument był prosty.

“Jako ceny nie mówimy o kosztach bilansu. Jest za późno. Statek popłynął i są inne rzeczy, które możemy zrobić, aby złagodzić koszty – powiedział. “Od wielu lat dyskutujemy o tym, jak rzucić wyzwanie To, ale zaakceptowaliśmy, że niewiele możesz zrobić ”.

Zamiast tego twierdził, że z ziemią nieustannie zmieniającą się na dzisiejszym rynku, a ponieważ banki są tak złożonymi instytucjami, każda zmiana tego systemu była nieosiągalna.

“Banki są bezmyślnymi rajami złożoności. Bardzo trudno jest mieć jasność, gdy same banki nie wiedzą” – powiedział. “Dość często istnieje strukturalny powód, dla którego Alpha jest nieosiągalna”.

Sonda Druga publiczności przeprowadzona pod koniec debaty wykazała, że ​​Livingsmith zyskał dużą część gruntu, z podziałem bliżej 45% i 55% na korzyść pozycji Livingsmith.

Post Fils 2022: Teraz nie jest czas na zakwestionowanie tradycyjnych sposobów płacenia za dostęp do bilansu, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*