Fireside Friday… z Matt Coupe Barclays

Główna » Rozporządzenie » Fireside Friday… z Matt Coupe Barclays
Wysłany przez:
forex-generator

W jakich obszarach struktury rynku widzisz największą spójność między klasami aktywów? Dla mnie jest poszukiwany na dane, który znajduje się na szczycie listy wszystkich i pasuje do wielu kategorii: Dostęp do danych DataData StandardingS-Heververaving do transakcyjnych przepływów pracy w celu automatyzacji itp. Dane w analizie transakcyjnej przed i po

akcji Aktywności

Zawsze był mocno zaangażowany w wykorzystanie infrastruktur, które są intensywnie intensywnie, co nie pokazuje żadnych oznak zmiany, szczególnie w Europie, gdy zaczynamy szukać rozwiązań dotyczących awarii wymiany, a także dalsze dyskusje na całym świecie wokół zrozumienia bardziej szczegółowego oznaczania płynności na rynku na rynku . Jednak w przypadku instrumentów o stałym dochodzie prawie każde spotkanie, w które się zaangażowałem, mówi o integracji danych i patrzy na sposoby prezentacji danych w przepływie pracy transakcyjnej. gdzie to myślisz Czy można rozwinąć dalej?

Dostawa skonsolidowanej taśmy dla Wielkiej Brytanii i UE dla akcji i obligacji. W przypadku akcji (z dostarczaną taśmą przed i po handlu)- pomogłoby to w rozwiązywaniu wielu problemów, które podważają rynek; Od pomocy w dostarczeniu punktu danych referencyjnych we wszystkich miejscach UE w celu umożliwienia ciągłego handlu, gdy istnieje awaria rynku, po łatwiej udostępnianie danych inwestorom międzynarodowym i promowanie świadomości rynku i zachęcenie ich do ich inwestowania.

dla obligacji, byłby to prawdziwy początek przejrzystości obligacji w UE i Wielkiej Brytanii, biorąc pod uwagę wyzwania, przed którymi stanęły firmy w zakresie agregowania i uzyskiwania danych.

Jak blisko Wielka Brytania i Europa są wdrożeniem skonsolidowanej taśmy?

W branży jest wsparcie dla skonsolidowanej taśmy, ale wciąż są pewne przeszkody do pokonania. Jeśli Możemy to osiągnąć w Europie i Wielkiej Brytanii, będzie to wyjątkowo pozytywna rzecz dla rynku akcji i obligacji pieniężnych. Umożliwi to demokratyzowanie danych wszystkim uczestnikom rynku. Uważam jednak, że ważne jest, aby zauważyć, że uzyskanie taśmy zobowiązań do ekwipunku i obligacji gotówkowych w regulacji jest tylko pierwszym krokiem, po tym, jak są kolejne trzy prace, które musielibyśmy wykonać w branży:

Ciągle staraj się poprawić standardy danych. Dane i rynki nie stają w miejscu i nieustannie ewoluują, musimy upewnić się, że dane, które wytwarzamy dokładnie, odzwierciedlają płynność na rynku, a standardy danych ewoluują wraz z tymi zmianami. Z pewnością osiągniemy dobrą równowagę w przejrzystości, I upewnij się, że to, co mamy, jest skuteczne i przydatne, ale także upewnij się, że nie ma zbyt wiele, co wpłynie na dostarczenie płynności i potencjalnie wywołały sztuczną zmienność na rynku. To nie jest proste rzecz do zrobienia. Uważaj kogoś, kto podchodzi do konsolidacji dostawcy taśm, a dane są udostępniane w tempie, które zapewniają demokratyzowane dane. W jaki sposób struktura rynku o stałym dochodzie reaguje na warunki zmienności i płynności?

rynków o stałym dochodzie są prawie wszystkie ułatwione poprzez zapewnienie ryzyka i istnieje wiele bardzo ważnych powodów. Istnieje wiele sposobów, w jaki można to być pośrednie, myślę, że ważne jest, aby uznać, że w czasach ekstremalnej zmienności handel na rynkach o stałym dochodzie może być bardzo trudny dla nawigacji. W ciągu ostatnich kilku tygodni rozmawialiśmy z klientami, upewniając się, że wykorzystują odpowiedni protokół zgodnie z warunkami rynkowymi. Oczywiście jest to przekazywane skutecznym dialogiem z kontrahentami.

, które obszary obecnych proponowanych zmian regulacyjnych mają najwięcej klientów i Jak im doradzasz?

Istnieje kilka naprawdę ważnych debat w całym cyklu życia transakcji, które mogłyby wpłynąć na klientów. Na wysokim poziomie powiedziałbym, że kluczowe obszary debaty to:

zmiany w regulacji technologii i wytycznych dotyczących obwodnictwa technologii i handlu oraz pozytywnych i negatywnych skutków, które mogą mieć miejsce na procesy po handlu – takie jak zwiększenie zakresu usuwania Zobowiązania w zakresie rynków repozytorskich i obligacji Change w ramach czasowych i technologii rozliczeniowej

we wszystkich naszych dyskusjach dotyczących struktury rynkowej z klientami, a w całej branży jest jeden krytyczny punkt, od którego zaczynamy, a to znaczy: jak te zmiany wpłyną na koniec końca inwestor? Stamtąd podejście polega na przeglądaniu transakcyjnego przepływu pracy w celu zbadania kluczowych obszarów wpływu na systematyczne zasady, a następnie pracować. Diabeł jest zawsze szczegółowo!

Post Fireside Piątek… Z Matt Coupe Barclays pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*